Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nálatok hétvégén...

Kamaszok, nálatok hétvégén otthon általában hány órakor kezdődik el az élet reggel?

Figyelt kérdés
Mikorra kel fel nagyjából mindenki az ágyból és vágnak bele a napba?
2015. nov. 21. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Amikor anyu úgy gondolja, hogy eleget aludtunk :D 8-9 felé.
2015. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mi családunk nagyon lusta,szóval kb. most.

Még mindenki ágyba van,anyáék most kávéznak még csak,öcsém talán még fel sem ébredt. Én is nemrég keltem fel,kb. negyed órája,most nézem a netet,hogy mik történtek tegnap este óta.

2015. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon változatos a dolog. Apum 6 körül már ébren van, a tesóim 7 körül kelnek, anyu 7-8 között. Én próbálok addig aludni, amíg csak tudok :D
2015. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szüleim már 8-9 óra fele felkelnek, én úgy csak 10-11 fele dugom ki az orrom :D
2015. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ mennyire rúgtam be előző este.
2015. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 klopusz ***** válasza:
Ha nincs semmiféle elmenős program, addig maradnak ágyban, amíg akarnak. Én általában 8 körül kelek, fiam (12 éves) 9 tájban, lányaim gyakran csak dél felé másznak ki az ágyból (persze nem addig alszanak, csak lustálkodnak).
2015. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anya 6-7 óra körül már fent van, apa is ilyenkor kel, mert dolgozik. A húgom 17 és fél éves, nyolc felé felébred, mert nem tud sokáig aludni, én meg 10 után tépem ki magam az ágyból, mert egyrészt ha később kelek, azt érzem, hogy elmegy felettem az idő, és lemaradok valamiről, másrészt pedig szoktam anyának segíteni a főzésnél. De ha éjszakába nyúlóan olvasok, akkor néha 11 körül ébredek. :D 19l
2015. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9 óra felé kelünk, anya minden nap 5 órakkor. Boldba megy reggelit készít, és az ebédet főzi meg. 11 óra 30-kor mi már ebédelünk. Szombat és vasárnap délután tanulás. Buli nincs inkább itthon vagyok és gépezek meg aztán hideg is van már ki a fenének van kedve kimozdulni. 15/f
2015. nov. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!