Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » MIért késik? Meddig várhatok még?

MIért késik? Meddig várhatok még?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.De még mindenig nem jött meg a havim.miért van ez?Orvoshoz kell fordulnom?Nektek mikor jött meg?L/13
2010. márc. 20. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én már elmúltam 13, amikor megjött, de a barátnőm 14 volt. Csak nyugi, meg fog jönni, inkább örülj neki, minél később:) Így visszagondolva visszasírom azt az időszakot, amikor nem kellett betétekkel, meg tamponokkal hadakoznom:)
2010. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
ha 16 éves korodig nem jön meg,akkor menj el nőgyógyászhoz,de addig semmi baj.te késöbb érsz,ennek inkább örülj:)én 11 voltam amikor megjött,az elején nem fájt a hasam és nem volt annyira rossz,de most olyan görcsök rámtörnek...ha 16 éves korodig nem jön meg,csak akkor lehet baj.15/L
2010. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell 16 évesen elmenni, ha nem jön meg! 18 éves kor után viszont nem árt!

Amúgy meg örülj hogy még nincs! Nekem már 10 évesen megjött és elég sz@r... Görcsök, hátleszakadás meg minden...És nekem még a gyógyszerek se használnak!

Manapság gyakori az, ha valakinek hamar jön meg...De ez nem hinném, hogy egészséges lenne...

2010. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 14 évesen jött meg.én voltam az utolsó az osztályban.akkor nagyon rossz volt,hogy csak nekem nincs még menstruációm,de akkor volt igazán jó.Ne aggódj,jönni fog,és ha kicsit idősebb leszel már nem fog annyira tetszeni a dolog.
2010. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, én 16 éves voltam. Az anyukáddal jó lenne beszélgetni erröl.

2010. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én testvéremnek (fiú vagyok) még neki sem jött meg pedig ő már 16. Ikrek vagyunk. Kétpetéjű.


Válasz írója:Téess.


16/F

2010. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azért van, mert későn érő tipus vagy. Örülj neki.:)

Nem kell orvoshoz fordulnod, ez teljesen természetes. Nekem 12 éves koromban jött meg, pedig nem is voltak nagy ciciim. Minden ember más, és senki sem tökéletes! =)

2010. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyukámnak 16 évesen jött meg...

Persze ma már előbb érnek, de 16-17 éves korod után már ajánlatos felkeresni egy nőgyógyászt!

2010. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!