Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem hülyeség, kb kétszer...

Nem hülyeség, kb kétszer beleférne az arcom az arcbőrömbe. Mit csináljak? Normális válaszokat légyszi

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.az arcom nem is lenne olyan ronda,de az arcbőröm nagyon nagy,lóg az arcomon,és így nagyon ronda vagyok.nem fogytam-híztam hirtelen,nem tudom miért,de olyan ronda,ott lötyög,ha hátrahúzóm teljesen normális az arcom.mit csináljak?kétszer beleférne az arcom ebbe a bőrbe
2010. márc. 13. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsán hangzik. Egyszer a TV-ben láttam egy valakit, akinek tök rugalmas volt az arcbőre, összébb tudta húzni, ez jutott rólad eszembe. De neki valami anyag túlképződött a bőrében, ezért volt ilyen. Szóval javaslok egy bőrgyógyászt első körben, maximum megnyugtat. Ha meg nagyobb leszel, lehet majd plasztikáztatni, ha még mindig zavar :) Addig kitartást :)
2010. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Suli után menj el a háziorvosodhoz, és ő beutal a megfelelő orvoshoz.

Ha neked ez probléma, anyukádat "nem érdekli", találj ki vmit, h könyvtárba mész, ha minden percről be kell számolnod.

2010. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

[link]

ilyen?:S

2010. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nem,nem vagyok kutya..nem ráncos,hanem lóg
2010. márc. 16. 14:38
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el az orvoshoz és mond meg neki,hogy téged ez a dolog nagyon zavar,de ne megnyugtatást kérj,hanem megfelelő kivizsgálasokat.Azok eredményéből felméred a helyzetedet.

Sajnos a szülők és barátok néha szeretetből titkolják a véleményüket.

2010. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!