Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az, hogy elmondom a véleményem...

Az, hogy elmondom a véleményem, miért visszabeszélés a felnőtteknek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk anya mondja hogy takarítsam ki a szobámat,és én teljesen kedvesen visszaszólok hogy már megcsináltam,üvölt hogy miért beszélek vissza.tv-zek este,bejön hogy kapcsoljam le,lekapcsolom,majd elkezdi apának tök hangosan mondani hogy a kisasszony megemberelhetné magát..kitünő vagyok,egy négyesért már üvöltenek velem.vagyis csak anya.apának az a lényeg,hogy majd legyen egy normális állásom,de anya meg egyetem egyetem egyetem..tudom hogy jót akar,és én is akarok menni majd egyetemre,de kicsit túlzásba viszi.próbáltam apával megbeszélni,aztmondta értsem meg anyát..amikor meg anyával próbálom megbeszélni,fél percen belül kiabálni kezd.pedig én tényleg próbálok mindent megtenni,takarítom a saját meg az öcsém szobáját,napi 3szor viszek kutyát sétáltatni aki mellesleg nem az enyém,öcsém nyulának ketrecét én takarítom,heti 2szer kitakarítom a fürdőt,a nappaliba is sokszor porszívózok..és emellett elvárja a kitünőséget,és minden nap 2 órát különórákon vagyok.tudom,hogy én sem vagyok tökéletes,de mit tegyek?
2010. márc. 5. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Nos, meg tudlak érteni! Az én anyukám ezzel azt érte el, hogy apukámhoz költöztem, és ott tökéletes harmóniában élek. Dehát együtt vannak a szüleid, és nagy szerencse, hogy neked is ilyen jófej apud van. Mindig fordulj hozzá bátran, hidd el örül neki, hogy megbeszéled vele. Ugy gondolom, hogy anyud nagyon labilis idegileg, és hatalmas hiba, hogy rajtad vezeti le a mérgét. Ne szólj neki vissza. Ha azt mondja, hogy kapcsold ki a TV-t, akkor kapcsold ki és pont. Ne törődj vele. Majd előbb utóbb rájön, hogy mekkorát hibázott, és ő fog hozzád fordulni, hogy bocsánatot kérjen. Komolyan sanálom, hogy néha a gyereknek sokkal töb esze van, mint a saját anyjának. Bízz édesapádban, és légy továbbra is ilyen aranyos, segítőkész és jótanuló leányzó!

Üdv, Iza

2010. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hááát,ez eléggé fura,valoszinu hogy rosszat nem akar készakarva,mégiscsak egy anya,na de ahogy leirod sokat értékel téged és még figyelembe sem veszi,nekem a leírtakbol olyan mintha valami pszichés vagy neurotikus baja lenne,ha mindenért ennyire kattog,sajnos a gyerekek sok mindent nem tudnak tenni egy rossz vagy rosszabbodo helyzetben,probálj turelmes és jo gyerek maradni,amilyen eddig is voltál.De ha mondjuk szereti a kávét fozz neki egyet,es szolj neki igya meg,te csinalj valami olyat amit te szeretsz,uljetek le igy dumcsizni,hatha azt érzi kezzd a lanyom felnolni es lehet vele egyre tobb mindent megbeszéllni,én ilyesmivel probállkoznék,ha nem megy akkor várrd nagyon hogy felnolj,remélem sikerrel jársz.
2010. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
próbáltam már.imádja a browniet,és utál vasalni.egy délután amikor hazajöttem suliból és ő nem volt itthon,kivasaltam 2 lavor ruhát,és sütöttem neki browniet.hazajön,kérdezi mi ez a szag.mondom sütöttem neked browniet.erre hogy én hogy merészelem bekapcsolni a sütőt,meg hogy biztos magamnak sütöttem hogy növeljem a nagy seggem(172 cm,52kg).mondtam hogy neked sütöttem,de nem is érdekelte.aztán mondom neki hogy kivasaltam azt a 2 nagy lavor ruhát,azt mondja jó.semmi köszönöm,vagy ilyesmi...és utána is ugyanolyan szemét volt.
2010. ápr. 26. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!