Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem sok ez az...

Csak szerintem sok ez az oltozkodes egy 12 evesnek lanynak?

Figyelt kérdés
fekete nadrag a terde bor. fekete bor slip on cipo. egy szurke halalfejes viragos croptop es egy farmer melleny
2015. júl. 10. 22:40
1 2
 11/17 anonim válasza:
76%

Egyszerűen csak van stílusa. Ez nyáron simán belefér.

Attól, mert Te irigy/rosszindulatú vagy, az öltözködése még nem bűn.

Ilyen barátnő mellett tuti nem kell neki ellenség. :D

2015. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Inkább így öltözködjön, minthogy mindenét kitegye a kirakatba (még azt is, ami esetleg nincs). Az a bajod ezzel, hogy kint van a hasa, vagy az, hogy sötét? 17L
2015. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Áruld el hogy ez miért zavar téged.
2015. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Majd kinövi :D
2015. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Gyémántlány ***** válasza:
Ha ő így érzi jól magát, akkor nem sok szerintem. Még fiatal, most fedezi fel a stílusát, feszegeti a határait. Nem fog 30 éves korában is halálfejes pólóban járni, most viszont még hadd élvezze ki :)
2015. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyáron szerintem ez teljesen oké, jobb mintha övnek nézhető miniszoknyában és köldökig kivágott pólóban pakolná ki azt ami nincs is.
2015. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó! Neki legalább van stílusa. Egy ilyen póló meg még messze nem sok, még csak nem is kihívó.


Amúgy neki is megmondod hogy mi a véleményed, vagy csak a neten a háta mögött? Mert ha itt dumálod ki, az elég gáz, már bocsánat.

2015. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!