Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy 14 éves együtt van egy...

Ha egy 14 éves együtt van egy 19 éves fiúval és már élnek szexuális életet, de nem csak 14 év után kezdték akkor az valahogy büntethető? Vagy bebizonyítható?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 12:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha neked az a normális hogy egy 13-14 éves gyerek szexel egy nála jóval idősebb, felnőtt férfival, akkor veled komoly gondok vannak. És igen,v nekem nem kéne ilyen kurvincka.
2015. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

büntetendő, ha a lány azt mondja hogy nem akarta, hanem kényszerítve lett. Viszont ha azt mondja hogy ő akarta, akkor nem tudom mi az eljárás...

De borzasztó hogy egy 13 évesnek ilyeneken jár az esze....

2015. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Miért borzasztó? Egy 13 éves lánynál természetes a párkapcsolat, szerelem, szex iránti érdeklődés.
2015. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

A hangsúly az érdeklődésen van, ami után nem kéne hogy magától értetődően tettlegesség következzen.

Az, hogy bebizonyítható az a tanú vallomáson múlik, a lányt gondolom megvizsgálnák milyen lelki állapotban van, ha nem kifogásolható és nem ismeri el akkor nincs mit tenni, ha nincs kézzel fogható bizonyíték.

2015. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem a kérdésre vonatkozik amit írok, de szerintem felesleges lenne ebbe a hercehurcába belemenni.Egyrészt egy 18-19 éves számomra nem felnőtt. Csak jogilag, de értelmileg, érzelmileg csak egy valóban felnőtt 19 évest ismerek, ő is làny. Másrészt nézzetek rá a 14-15 éves lányokra. Én például (jövő hónapban leszek 15) sminkkel, smink nèlkül, mindenhogy kinézek legalább 17-nek. Nincs kislányos testem, persze értelmileg nem vagyok fejlettebb. Ha azt vesszük, hogy a pedofilok a kislányos testre hajlanak, akkor nem egy kimellesedett, nőiesedett lánnyal kezdenének ki, mert egy 13-14-15 éves lány már rendelkezik ezekkel, de máshol sem lapos, nekem például a fenekem olyan, ami után még a 70 éves bácsik is megfordulnak pedig az öltözködésemmel nem hangsúlyozom azt a területet. Magyarul egy 19 éves fiú esetén nem pedofilitásról van szó. Sőt, teljesen működhet is egy ilyen kapcsolat, persze a nemi élet ebbe beletartozik, de nem a fiút kell feljelentgetni emiatt, ha nem akart volna a lány, akkor nem feküdt volna le vele. Arról nem is beszélve, hogy ha a lányt szereted, pl az apja vagy anyja vagy, akkor a saját érdekedben se teszel ilyet. Hogy miért? Én 2013-ban jöttem össze a jelenlegi barátommal. 13 voltam, ő 17. Persze mi is lefeküdtünk és apukám fel akarta jelenteni, el is tiltott tőle, minden kommunikációs eszközömet elvette, és kb 9 hónapig volt ez így, mégis találkoztunk minden nap, titokban hívtuk egymást, sőt, a szexet továbbra is megoldottuk. Ezzel apukám csak annyit ért el, hogy még jobban elzárta magát tőlem, pedig eleve is rossz volt a kapcsolatunk. Mi a mai napig együtt vagyunk azóta is, nemsokára 2 éve, és nem tartom pedofilnak a barátomat, teljesen átlagos pár vagyunk (talán kicsit extrém stílussal, de művészeti beállítottsàgú embereknél ez rendben van). Ha feljelentette volna apukám a barátomat, szerintem akkor látott volna engem utoljára, a bíróságon is a barátomat védtem volna értelemszerűen, de csodálkoznék amúgy, ha egy ilyen piti dologgal foglalkozna a rendőrség, ha közben a barátnőm elrabolt testvéreinek az ügyét jegyzőkönyvbe se!!!! akarták venni, hanem mutogattak a gyámügyre, hogy az az ő dolguk, a gyámügy pedig a rendőrségre. Kicsit hosszúra sikeredett a mondandóm, de rengeteg gondolatom van ezzel a témával kapcsolatban, holnap estig is tudnék írni erről :D
2015. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, akkor látott volna utoljára? És 13 évesen milyen munkát is tudtál volna találni hogy eltartsd magad?Mert ha apád nem kell akkor nem kell a pénze se gondolom. És azért mert te 13 évesen már szexeltél, nem ez a normális.
2015. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Max akkor lehetne büntethető a srác, ha a lány tenne terhelő vallomást, hogy a srác már 13 éves korába is kuffantotta. Amúgy lehetetlen bizonyítani.
2015. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!