Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, Nők, Felnőttek! Hogy...

Lányok, Nők, Felnőttek! Hogy fogadjam el így magam? (lent)

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy kicsi és nem is túl szép a cicim ;( Most 14 vagyok, 2 hónap múlva 15. És kB 12 -12 éves korom óta akkora a cicim. 11 évesen jött meg elsőnek a mensim és azóta is van. De a cicim borzasztó, kicsi és nem is túl feszes. Mi lesz ha nem fog változni? Van esély rá hogy ilyen marad örökre? A családban átlagos a mell méret, nem mondható kicsinek egyáltalán. Anya azt mondta neki 17 körül kezdett nőni, de nekem már régóta nem változott, mi van ha már nem is fog? :(( nektek mikorra alakult ki a mellméret? Nincs olyan amitől változhat?

2014. dec. 28. 20:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem a mell mėretedet kėrtem kerdezo😊 hanem azt hogy hordasz e melltartot es hàny eves kortol?

ugyanis ha regota hordasz pl 12,13 eves kortol, holott nem is lett volna muszaly, akkor valoszinu ennek koszonheted hogy a melled nem fejlodott ki rendesen, foleg hw jol es is szoritottad.

Az a problema hogy tul koran kezditek el hordani,es nem is a megfelelot valasztjatok, ert elhiszem, nehany felso vagy tesneveles oran kell valami oda... erre van a sport melltarto, vagy a topok.

2014. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

70 A-s volt a méretem. 18 voltam, amikor megismertem a férjem, és egyáltalán nem érdekelte a mellem mérete!

Valamikor 20 éves korom körül kezdett el nagyon durván nőni, egészen D-s kosárig. Sokat nevettem rajta, hogy az én melleim későn érő típusok :)

Nyugi, még van ideje megnőni, és hidd, meg is fog.

2014. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15 evesen nem kicsi,7 0B,70A,70D !
2014. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyugi,én is sokat aggódtam emiatt,mert nekem nem csak,hogy kicsi,de szörnyű a formája is,ráadásul túl nagyok a mellbimbóim.Én is nagyon féltem,hogy mit fog hozzá szólni a barátom,ha meglátja,de kár volt ettől tartanom,mert imádja őket,biztos vagyok benne,hogy majd a te barátod is szépnek fog tartani! :)Most 18 vagyok,14 éves koromig szinte alig volt mellem,a gimi alatt egyébként sokat nőtt ahhoz képest,hogy milyen volt előtte.
2014. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és 75B, én sem szeretem, de a barátom igen. Próbálj ne parázni rajta, bár tudom hogy nem egyszerű.
2014. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem 16 éves koromig egyáltalán nem volt mellem, atlétát hordtam és kis topokat. A legkisebb melltartó is nagy volt rám.


Aztán 16 évesen szinte egyik napról a másikra elkezdett nőni, fájt is a növekedés nagyon. Azóta 80 C a méretem, feszesek, formásak azóta is.

2014. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hordok melltartót de Merevítő nélkülit. 12 éves korom óta hordok.
2014. dec. 29. 15:06
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is 17 évesen nőtt meg "normális" méretűre...Előtte volt pár idióta srác,akik csesztettek hogy szúnyogcsípéseim vannak,stb...Most meg.:D Nyugi,ráér!:))
2015. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ne aggódj én most vagyok 15 és 14 éves korom közepén még szóvá is tettem anyumnak h nem nő a mellem.(ez főként azért zavart mert az osztályba már minden lányak volt ) de nekem alig ... csak egy nagyon pici.aztán vettem meltartót amitől nekem is úgy látszott ,hogy van és mire 14. évem végére értem a meltartó már teljesen jó volt mert mikor megvettük kicsit nagy volt,Szóval ne aggódj ittt az én példáám eggyől akettőre nőtt meg. Még mindig növésben van . Nekem elég későn nőtt meg. Neaggód ez miatt :) aztán ha 16 éves korod után még minig nem nő utánna meny el orvoshooz . Remélem tudtam segíteni :)
2015. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!