Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, Nők, Felnőttek! Hogy...

Lányok, Nők, Felnőttek! Hogy fogadjam el így magam? (lent)

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy kicsi és nem is túl szép a cicim ;( Most 14 vagyok, 2 hónap múlva 15. És kB 12 -12 éves korom óta akkora a cicim. 11 évesen jött meg elsőnek a mensim és azóta is van. De a cicim borzasztó, kicsi és nem is túl feszes. Mi lesz ha nem fog változni? Van esély rá hogy ilyen marad örökre? A családban átlagos a mell méret, nem mondható kicsinek egyáltalán. Anya azt mondta neki 17 körül kezdett nőni, de nekem már régóta nem változott, mi van ha már nem is fog? :(( nektek mikorra alakult ki a mellméret? Nincs olyan amitől változhat?

2014. dec. 28. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, hogy teljesen mindegy, hogy mekkora.Egyszer egy fiú nagyon fog örülni neki.És azért fog örülni, mert női mell, és símogathatja.
2014. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1 kerdesem lenne csak, melltartot hordasz?hany eves kortol?ez azert fontos informacio lenne
2014. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem 16 éves korom körül elég sokat Nőtt, addig pedig elég apró volt. Most sem a legszebb egyébként :)
2014. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Melltartó függő. Van hogy 70 B, 70 A, 75 B. Én sem tudom :O hogy kell megmérni?
2014. dec. 28. 20:15
 5/19 A kérdező kommentje:
Toppot és melltartót is hordok. Bár nem igazán van szükség melltartóra.
2014. dec. 28. 20:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is nagyon kicsi volt tinikent. Szinte nem is volt. Most se nagy, de mar azt mondom ez mar igy elmegy de en meg dolgozom rajta. Megpedig ugy tudsz, hogy ha hizol akkor a cicid is hizik. Persze nem az lesz az elso, igy el kell kezdeni sportolni. Es minden hiedelemmel ellentetben lehet kicsit mellre edzeni, ha nem dietazol, mert a mell alatti izom feszes lesz es feszesebb lesz a melled. Persze nem testepites szeruen, de nekem pl eleg erosen kell edzenem, hogy ne a rossz helyekre menjen es a futas a legjobb. Futas es erosites. Hany kilo vagy es hany cm?
2014. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jah most 26 vagyok. 162cm es 52kg.
2014. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
162 cm és 53 kg
2014. dec. 28. 21:02
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor kb olyan alkatod van mint nekem. Kezdj el sportolni, ahogy mondtam es Probalj meg felszedni meg nehany kg ot. En is szeretnek meg. Valamint biztosithatlak, hogy a normalis sracokat nem fogja zavarni. Nekem sosem volt hatranyom belole. 26 vagyok, 7 eve van komoly kapcsolatom es majusban volt az eskuvonk. Sosem volt baja, hogy pici. Imadja. :) Turbozz fel minden mast amit tudsz. Kerek feszes fenek. Hosszu haj, smink oltozkodes stb es akkor kevesbe lesz vele bajod.
2014. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor most itt ünnepélyesen elmondom neked mint 17 éves fiú, hogy a srácok 95%a magasról tesz rá, hogy mekkora a melled, ha tetszel neki, akkor biztos lehetsz benne hogy nem fogja érdekelni az sem, ha nincs is egyáltalán. Sőt, a fiúk egy része (például én is) kifejezetten a kisebb mellű lányokat szereti. Tehát szerintem a mellméreted legyen a legkisebb bajod, főleg 14 évesen, amikor még kb. bármennyit nőhet.
2014. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!