Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Feloszlott az osztályunk két...

Feloszlott az osztályunk két részre, és én sehol sem találom a helyemet. Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
13 évesek vunk. pár lány elkezdte a fiúkat a kisujjuk köré csavarni...folyton ölelgetik, puszilgatják egymás. Én is jóban voltam a fiúkkal meg a lánnyokkal is persze, csak most kialakult egy csapat, fiúk,lányok vegyesen akik nagyon menőnek érzik magukat, és a többieket folyton piszkálják, és lelúzerezik..jó, ezzel norm esetben nem lenne semmi baj...csak ismerem magam!! itthon sokkal ˝menőbb˝ vok, és ha a suliban is ilyen lennék, én is bekerülhetnék abba a csoportba.:S jó, nem ez a vágyam...csak nagyon zavar, hogy mértmondják ránk hgy lúzer...és ezek után egyre jobban kezdek magamba fordulni...:S( én vagyok a legfiatallab az osztban..)és egy-két ˝menő˝ lánynak a bnője is vok...ők jó fejek velem, csak olyan jó lenne ha nem tartanának a másik csoportba valónak...;( nektek is volt ilyen? mit csináltatok??? 12/L
2010. febr. 1. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mi is igy vagyunk...menők és a stréberek másnéven looserek....én a menő csoportba vagyok....és nem vagyunk k*rvák....amugy kezdj el barátkozni a fiukkal járj csini rucikba és kész
2010. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!