Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Feloszlott az osztályunk két...

Feloszlott az osztályunk két részre, és én sehol sem találom a helyemet. Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
13 évesek vunk. pár lány elkezdte a fiúkat a kisujjuk köré csavarni...folyton ölelgetik, puszilgatják egymás. Én is jóban voltam a fiúkkal meg a lánnyokkal is persze, csak most kialakult egy csapat, fiúk,lányok vegyesen akik nagyon menőnek érzik magukat, és a többieket folyton piszkálják, és lelúzerezik..jó, ezzel norm esetben nem lenne semmi baj...csak ismerem magam!! itthon sokkal ˝menőbb˝ vok, és ha a suliban is ilyen lennék, én is bekerülhetnék abba a csoportba.:S jó, nem ez a vágyam...csak nagyon zavar, hogy mértmondják ránk hgy lúzer...és ezek után egyre jobban kezdek magamba fordulni...:S( én vagyok a legfiatallab az osztban..)és egy-két ˝menő˝ lánynak a bnője is vok...ők jó fejek velem, csak olyan jó lenne ha nem tartanának a másik csoportba valónak...;( nektek is volt ilyen? mit csináltatok??? 12/L
2010. febr. 1. 15:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi, nagyon zavarosan írtam..de remélem azért érthető x)
2010. febr. 1. 15:22
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos ilyenek a 13 évesek. Nagyon gonoszak tudnak lenni. Találj magadnak 1-2 barátot, akivel jól érzed magad, és tudjad, hogy ennek a felszínes menőségnek nincs semmi köze a valódi emberi értékekhez.
2010. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerős! Nálunk is ez van :S sajnos mi sem tudunk mit csinálni...várom ,hogy megoldódjon =)
2010. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
16/F vagyok és 2.-os középiskolás és nálunk is valami ilyesmi van. Régen én is szerettem volna az "arcok" közé tartozni. Aztán egyszer egy bulin találkoztam az egyik ilyen illetővel. Gondolom rájött hogy én sem vagyok az a visszahúzódó otthon ülő típus. Elég sok ideig "bandáztam" velük és rájöttem hogy nem igazán jó velük. Jelenleg velük is jóba vagyok (bár nem annyir mint régen) de az osztály másik felével is és ez így tökkéletes.
2010. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jah..:S és nem fog ez elmúlni?? x) olyan jó lenne!!!
2010. febr. 1. 17:38
 6/11 anonim ***** válasza:
nekünk tavaly volt ilyen (6.-ban) aztán év végén leültünk és megbeszéltük. mostanában már az egész osztály együtt van
2010. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nálunk utoljára ötödik osztályban volt ilyen, aztán kinőttük. Elég gyerekes dolog, hidd el, változni fog a helyzet.
2010. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nálunk is van ilyen mondjuk az ilyen ölelgetős lányokkal nincs semmi bajom.aki meg beszól annak visszapofázok simán:'D.ma haverral úgy rendeztük le az "ellentétünket" hogy elkezdtünk hülyeségből bunyózni.neki a válla fáj nekem meg a fülem.egál:)az meg hogy 1 évvel fiatalabb vagy mint a többiek nem érdekel senkit.nálunk van a 7.-es osztályba 15éves fiú is(nem bukott) és van 12éves is.senki nem néz le emiatt senkit mert idősebb vagy fiatalabb.
2010. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk elmondom mi van:


Vannak a k*rvák, a tanulósok (de nem stréberek), a fiúk, és a fiúk szemszögéből: az normális lányok.


Én tanulós vagyok, meg normális lány. Komolyan. A legjobb lelkizős barátom egy fiú :D De szeretném ha észrevenné, hogy olvadozok tőle (L)... Na mind1. Az a lényeg, hogy a fiúk, mint itt is látszik, nem szeretik a nagyon menő, seggrázós p*csákat, mert seggrázósak, és őket csak kihasználják. Ne akarj te olyan menő lenni!!!!


14/L

2010. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kamaszkor egyik sajátoassága a harc a prédáért. A fiúk harcolnak a lányokért akár azon az áron is, hogy keresztülgázolnak bárkin. (Íme a rosszul értelmezett liberalizmus hatása.)

Idővel majd eljutnak az osztálytársak oda, hogy nem vagány. Amikor én gyerek voltam, akkor a verekedés volt a divat. Nem volt iskolai, óraközi szünet olyan, hogy valakit ne vertek volna el az erősebbek. És persze a csajok vihogva nézték végig.

Ez olyan erőfitogtatás, mint amikor ősszel a szarvasok megküzdenek a nőstényekért.

A legviccesebb az egészben az az, hogy a legtöbbje ezeknek a hangadóknak olyan, hogy csak társaságban nagy a szája. Ha egyénileg kell valamilyen ügyben megszólalnia, akkor lapít, mint az a bizonyos a fűben. A hangadókra kell rászólni, hogy gondolkodjon már egy kicsit a másik fejével.

2010. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!