Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit engednétek lányos...

Mennyit engednétek lányos anyukák a 13. szülinapibulira?

Figyelt kérdés
A lányom 13.szülinapjára szeretne egy miniruhát venni(jól nézki ezzel nincs semmi bajom)de szeretne 1 plussz lyukat,egy két színes tincset a hajába(lemoshatót)mik a véleményetek erről?És baj,ha nagyon szereti a Playboy ennyi idősen?Előre is köszi!
2010. jan. 24. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem inkább te vagy a 13 éves lány.De min1.

Plusz lyuk a fülbe szerintem megengedhető,pár tincs nyári szünetben csak!!!Playboy ruhát szerintem nyugodtan hordhat,abban nincs semmi.

2010. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én 32 éves anyuka vagyok utolsó válaszolónak üzenném:)Igen azt hiszem megengedem neki,hisz a nyáron lesz mindez és a festék és lekopik a hajáról addigra:)Köszi a válaszokat!
2010. jan. 25. 15:11
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

átlag tizenhárom éves, semmi gond nincsen ezzel. Én a piercinget is engedném, ha nem látható helyre löveti pl köldökbe, nyelvbe. A plusz lyuk a fülébe, miért ne semmi rossz nincs abban. Mini szoknya...eddig nem hordott?? Szines tincsek? Kétszer hajatmos és már alig fog látszódni, én engedném a hajfestést is, de komolyan!!! Playboy? Szeresse, sokan szeretik mostanában, ízlés dolga...gondolom nézi a playboy villa lányait, na az kb. a 13 évesek szinvonala, nyugi 2 év és kinövi:) Ezeknél sokkal fontosabb dolog, hogy jól tanuljon, bizalmas legyen a kapcsolatotok, kiegyensúlyozott legyen! Ugyanúgy a kislányod marad, csak már mégsem olyan pici, szeretne nőiesebb lenni, tetszeni akar, ez teljesen természetes!

(én sokkal jobban aggódnék, ha a lány gyerekem 13 évesen akarna mackónadrágban, susogósban vagy valami hasonló förmedményben suliba menni, és barbizna otthon. Na ott tényleg van már valami defekt a fejlődésben). Szerintem nálatok minden rendben, külön jó, hogy nem rohan egyedül a fodrászhoz, kozmetikushoz, hanem megbeszéli veled, és igényli a támogatásodat. Hidd el ezt nem éri meg elrontani, hogy átmenj házisárkányba.

2010. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Én mikor 13 éves voltam...hááth miniket hordtam, de igazából mindent takart, tehát azzal gond nem lehet.

A szines tincsekkel nincs baj, nekem volt hogy az egész hajam vörös volt, de volt már lila és rózsaszin is:)

A fülbevalót szerintem engedheted, már nem olyan kicsi.

Igaz én 16 éves lány vagyok, ahogy bele gondolok én nagyon sok ilyet csináltam,igaz mára már lenyugodtam, sima barna haj, 2 piercing...:)

2010. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom.Nekem 12 a lányom,de ilyet nem engednék meg neki.Igaz,hogy nem is igen kérne ilyet.A ti dolgotok...
2010. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%

13 évesen semmit nem engedhetnének meg a szülők.

Főleg nem új füllyukat,piercinget,hajfestést,mégha lemosható is,semmit!!Főleg nem minicuccos szülinapi bulit,fujj.Lehánynám magamat a 15 és fél éves fejemmel,ha 13 évesen igy viselkedtem volna,de anyámat is lecsesztem volna ha megengedte volna nekem az ilyesmit.Playboy pedig azonnali jele a ribiveszélynek!!És ezt egy olyan tini mondja,aki nap mint nap 600 Playboyőrült csajjal találkozik a gimiben,akik nem komplettek!!

2010. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megengedtem neki és nagyon örült.Füllyukasztás megvolt együtt,mentünk.Rucit is megvették,a többit meg majd késöbb...:)
2010. febr. 1. 15:16
 18/19 A kérdező kommentje:
Szép lassan megvettünk mindent,de a festéket csak a nyáriszünetben fogja használni!:)♫♫
2010. febr. 8. 10:48
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent megengedhetsz neki ja és a Playboy-t mint márkát én is bírom
2010. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!