Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit engednétek lányos...

Mennyit engednétek lányos anyukák a 13. szülinapibulira?

Figyelt kérdés
A lányom 13.szülinapjára szeretne egy miniruhát venni(jól nézki ezzel nincs semmi bajom)de szeretne 1 plussz lyukat,egy két színes tincset a hajába(lemoshatót)mik a véleményetek erről?És baj,ha nagyon szereti a Playboy ennyi idősen?Előre is köszi!
2010. jan. 24. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

mi?

mi az, hogy "nagyon szereti a Playboy"

mi az a "plussz lyuk" ?

2010. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Hát...

A plussz lyukat,ha fülbevalóra gondolsz akkor szerintem az még megengedhető. A színes tincsek ráérnek egy két év múlva NYÁRON. A Playboy meg ribancos :S le lehet pontozni,csak a véleményemet ítam le.

2010. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Hát talán a színes tincsek még elmennek és a rucival sincs gond.A plussz lyukat nem értem(:D)És ha szereti a Playbolt nembaj csak ne hagyd hogy nagyon ribancos legyen:)
2010. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

gondolom piercing..

hát mostanában már nagyon korán jönnek ezek a dolgok a kamaszoknál. ezzel együtt sajnos a sex is.. sokan már ált.iskolából úgy jönnek ki hogy már nem szűzek.. ami szerintem nem normális. de megtiltani meg nem lehet, mert akkor is megcsinálja, max nem tudsz róla, az meg ha lehet még rosszabb. de azért igyekezz határt szabni neki.

2010. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
42%

Én se értem, mi az a plussz lyuk :S

Egyébként meg a mai fiataloknál teljesen normális, hogy szeretik a playboyt, ez a korosztály már teljesen elk*rvásodott, úgy látszik, a te lányod is beállt a sorba.

2010. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
De mi az, hogy szereti a playboyt?Hogy ilyen markaju ruhakban jar?Vagy az ujsagot veszi meg?:-)
2010. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A plussz lyuk a fülében való,mert a többit pircingnek nevezzük.Nem ribancos sem ku˙˙vás!Hanem egyszerűen szereti a playboy mint márkát nem újságod.Hanem csak maga az ékszerei és ruhái tetszenek neki.
2010. jan. 24. 19:37
 8/19 A kérdező kommentje:
Playboy-t javítom :S
2010. jan. 24. 19:39
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Sztem enged meg neki.! Nem értem,ezzel mi lehetne a probléma.13 évesen már nem olyan kicsi mint 10 évesen!

Szval ez a véleményem:)

2010. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
13 évesen azért már nem annyira kicsi. A ruhával szerintem semmi gond, persze ha eleget takar, de közben mini. Ennyi idősen nekem 4 fülbevalóm is volt, nem voltam sem kis rib*** sem bmi egyéb. Ha szereti a lányod a playboyt, akkor vegyetek olyan fülbevalót az ujdonsült lyukba :) A szines tincs kicsit más, de ha kimoshatósat szeretne,annak örülj. Azok ált. 2-3 mosás után kikopnak a hajból. Egyébként meg válasszatok 1-2 árnyalattal eltérőbbet a hajától. Akkor rosszat sem fognak róla gondolni, az akarata is meg lesz és te is nyugodt lehetsz.
2010. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!