Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kilencedikesek! Milyen eddig...

Kilencedikesek! Milyen eddig a középiskola?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

En nagyon birom!!!:D

Nem ertem mit fenyegetett itt mindenki,hogy "jajj,meg fogsz szakadni a tanulasba",hat nagyon nem,pedig gimnáziumba jarok :D Napi fél óra tanulással vagyok 3-4-5-os tanulo:D

Osztalytarsak is jo arcok,tanarok poenjain szakadok.

DE!

Egy valamit azert banok. Az pedig az,hogy eszre se vettem,hogy raszoktam a cigire:(

2014. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
3 hét alatt aztán keményen rá lehet szokni a cigire :D SWAGYOLOH
2014. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Hatosztályos gimibe járok. Most vagyok kilencedikes...az osztálytársaimmal előző 2 évben összeszoktunk, meg sok tanárral is, de ién rengeteg újat kaptunk. Hát nagyon fárasztó. Elég erős gimnáziumba járok, rengeteget kell tanulni, estére úgy érzem magam, mint akit kimostak. Olvasni nincs időm, ha meg lenne akkor nem tudom felfogni, mert annyira zokni vagyok agyilag.
2014. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem ertem a pampogasodat,azt se tudod mirol van szo,kedves masodik!

De nem baj,te mar kemeny gyerek vagy:)

Nyomorek

2014. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
idiota vagy ha mar cigizel is.. masodikkal ertek egyet
2014. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Kezd összeszokni az osztály, de még nincsenek nagyon klikkek, szóval eddig szuper.

Ja és elég sok tanulnivalót akarnak ránkerőltetni, de eddig kevés tanulással sincs gondom a jegyekel. (4-5) na de még csak éveleje van, szerintem márciusra ki leszek facsarva. 😃

2014. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem nagyon jó a közösség és a tanárok nagyon sok ismerősöm lett a fiúk udvariasak nem szekálósak..a lányokkal is lehet beszélni nem pláza cicák közép szintű középiskolába járok de itt néha sokkat kell néha nagyon keveset....tanártól függ...
2014. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van pár érdekes arc az osztályban, az osztályfőnök kétszínű, fáradt vagyok, a koli az szörnyű, napi 6 km-t gyalogolok, sok óra van, annyi szabadidőm sincs, hogy egy cigit nyugodtan elszívjak. Totálisan kimerültem :(
2014. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tanárok nagyrésze jófej,a tanulnivalóba sem szakadok bele egyelőre,persze azért kell tanulni.A közösség viszont nekem mint visszahúzódó,csendes lánynak nem valami jó...
2014. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!