Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez nálam normális? Segítség...

Ez nálam normális? Segítség mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokak szerint teljesen idegbeteg vagyok ( legkisebb bosszantásra bedühödök ) és szerintem is már nem tudom mit gondoljak magamról... lehet hogy a kialvatlanság miatt van hogy ideges vagyok? 13/f
2010. jan. 20. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Gyilkolj! Leviszi a dühöt, tapasztalatból mondom.
2010. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen korszakom, aztán kezdtem magam tudatosan leszoktatni róla. Azzal kezdtem, hogy a szüleimmel úgy beszéltem, mintha nem csak ők és én lennék ott, így nem feledkeztem meg magamról, hanem belegondoltam, milyen hülyén nézne ki, ha 13 éves korom ellenére elkezdenék pattogni egy 43 éves felnőttel. Az idegenekkel türelmesebb és talán figyelmesebb is lettem, ha valaki kérdez valamit, akkor már nem puffogok, csak válaszolok. Egyébként engem sokáig MagneB6-tal tömtek otthon, hátha attól elmúlik ez az ingerlékenység, de egyáltalán nem használt. Lehet, hogy az is rátesz egy lapáttal, ha nem alszol eleget. Mindenesetre próbáld meg magad egy kicsit visszafogni, ha pedig ideges vagy, inkább tegyél be valami zúzós zenét és csinálj pár fekvőtámaszt, minthogy a környezetedben levőkön töltöd ki az indokolatlan dühöd.
2010. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amúgy a legtöbb fiúnak-férfinek segít a sportolás, sikerül levezeti vele a feszültséget. Tudom, hogy ebben a korban ciki, de a szüleidtől is nyugodtan kérhetnél segítséget. Amúgy amit az előző leírt, hogy próbáld magadat kívülről látni (mintha valaki más látna téged), nagyon hasznos, mert az ember tényleg rádöbben, milyen nevetségesen viselkedik néha, és egy idő után arra is rádöbben, hogy nem akar nevetséges lenni.

Már az is egy nagyon jó jel, hogy rájöttél, nem szabadna így viselkednek, és változtatni szeretnél:) Sok sikert.

2010. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ilyenkor sétálni vagy bokszolni szoktam abba letudom vezetni az indulatot.
2010. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!