Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti kopogtok mielőtt...

Szülők ti kopogtok mielőtt bementek a gyereketek szobájába?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen csak a filmekben van, hogy a szülő kopog, mielőtt benyitna?

2014. szept. 12. 21:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%

Persze, kopogtatás nélkül bemenni kissé tapló dolog...

Amikor tini voltam, anyám mindig kopogtatás nélkül nyitott be, és halálra idegesített vele. Aztán csodálkozott, hogy folyamatosan zárom magam után az ajtót... Ezért a saját gyerekeimnél erre mindig figyelek!

2014. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, kopogok és megvárom mire visszaszólnak, hogy bemehetek.

Ez alapvetö dolog kb. iskolás kortól kezdödöen.

2014. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alap dolog, nem lehet tudni, hogy éppen mit csinál a gyerek, vannak olyan szituációk amelyekben sem a szülőnek sem a gyereknek nem lenne kellemes az, ha a szülő csak úgy beront a szobába.
2014. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval... főleg ha már tizenéves vagy idősebb a gyerek.. ahogy a szülőnek úgy a gyereknek is kell egy kis tér... én nagyon nezehen neveltem meg anyámékat, hogy kopogjanak... anyu még mindig elfelejti néha.. dühöngeni tudnék tőle.. 23/L
2014. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én kopogok, kb. azóta, hogy észreveszi.
2014. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kopogok.
2014. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tudom, még az ajtót sem csukom be sosem :D

engem nem zavar, nem csinálok zavarba ejtő dolgokat. Én álltalában karácsony közeledtével zárkózom el, hogy nyugodtan tudjak ajándékot készíteni, ilyenkor anya mindig kopog... csak apa művel látványos berontásokat :)

13/L

2014. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nekem sose kopognak a szüleim, nagyon idegesít már hogy csak úgy berontanak
2014. szept. 12. 22:07
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Az én ajtóm szinte sosincs becsukva, mert elég klausztrofóbiás vagyok, de így is kopognak vagy apu néha bekiált, hogy tegyem el a piát/cigit/heroint. Fura humora van... 16/l
2014. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Gyémántlány ***** válasza:
93%

Én is nagyon nehezen tudtam a szüleimet kopogásra bírni. Lehet, hogy ez alapból egyik szülőbe sincs beleprogramozva, nem?

Én kiírtam az ajtómra, hogy KÉRLEK KOPOGJ, és mindig szóltam (na jó, inkább üvöltöttem) nekik, ha bejöttek kopogás nélkül, hogy légyszi ne. Pár éve elég jól megy nekik, de a tökéletes kopogási képesség azért más dolog. Az hiányzik a szülőkből.

2014. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!