Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Na? 9. esek? Akik koleszosok...

Na? 9. esek? Akik koleszosok lettetek, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Mi jobb? A koli,vagy otthon? Stb. Mi tetszik,mi nem tetszik a koliban?
2014. szept. 1. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Kilencedikes vagyok egy erős gimiben. Eddig tetszik nagyon. Az oszt.fő el megy bár kicsit idegesítő a stílusa. Azt mondják ,hogy órán szigorú , de volt(van) a tankönyveimmel kapcsolatban probléma és segített utánajárni.


Az osztály eddig jónak tűnik. A legjobb barátnőm ismét velem van ami jó. Két lánnyal barátkozunk leginkább de másokkal is. Hamar össze fogunk szokni. Biztos hogy sokat kell majd tanulni ,de azért jöttem ide.


Angol tagozatos vagyok.

2014. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Imádom a kolit, és a sulit is :3 minden tetszik, elég szabadok a szabályok, ezen a héten még sziló sem volt, szóval nagyon jó :D
2014. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!