Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek tetszik az ilyen haj? 16/L

Nektek tetszik az ilyen haj? 16/L

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 17. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de számomra ez pont az a hosszúság amikor vagy legyen rövidebb vagy hosszabb
2014. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez jó, viszont az egyszerűsége ellenére jó hajminőség kell hozzá, hogy így álljon. Ezt a fazont mindig be kell szárítani, hogy így álljon, akár vasalni is ha erős szálú vagy hullámosodik a haj. Vékony szálút könnyebb kezelni, de annak meg főleg kell, hogy jól be legyen kefével alakítva szárítva.

Csak akkor válassz ilyen fazont, ha hetente, kéthetente szárítja fodrász, vagy elviseled, hogy nyáron strandidőszakban bizony nem fog mindig így állni.

2014. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Leengedve is hordhatod, fel is tudod fogni. Nekem is így van vágva, csak hullámos és sűrű a hajam, mégsem így áll, csak ha vasalom. Lazán és elegánsan is fésülheted.
2014. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a hajam kb. 5 éve, én imádom, szögegyenes hajam van, csak megszárítom és már kész is. A pasik is szeretik, mert nőies :)
2014. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen volt amikor megszületett a lányom, nagyon hosszú volt, zavart is és le kellett vágatni. Ezt választottam, nagyon szerettem, bár kellett vasalni sokat a végét.
2014. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szép.
2014. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem rossz. de számomra vagy legyen hosszú vagy rövid. de ez a kettő közötti nem annyira jön be
2014. júl. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom, hogy ezt tényleg szárítgatni, meg vasalgatni kell állandóan
2014. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, anyának is ilyen, nekem is volt, de az én hullámos, erős ês vastag szálú hajam miatt nem lehetett meg sokáig. Ha megszárítottam, minden irányba szállt, ha kivasaltam, fél óra múlva ugyan olyan volt, mintha semmit nem csináltam volna vele. Szóval csak akkor válaszd ha jó hozzá a hajad vagy van ideged vele pepecselni.
2014. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép, de magamnak nem vágatnám le ilyenre.
2014. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!