Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy srác ( aki tetszik)...

Egy srác ( aki tetszik) elhívott egy Instant nevű helyre. ( többi lenn) Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

nekem régóta tetszik a srác, de félek hogy én neki nem.

Sose voltam még ilyen szórakozóhelyen és azt se tudom mit vegyek fel vagy valami.

Abba kérnék tanácsot hogyha tudjátok milyen hely ez akkor mondjátok el légyszi és hogy szerintetek mit vegyek fel. péntek este mennénk. Én 17/L vagyok, ő 19/F


2014. máj. 7. 14:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom, milyen hely, de szerintem öltözz úgy, hogy mindenhová okés legyen. Például cicanadrág egy hosszabb felsővel, és egy szép lánccal, vagy szoknya valami csini blúzzal, szerintem ne vegyél tűsarkút, ki tudja, mi fog történni, és gáz, ha lépni sem tudsz. Sminket ne túl erőset, mert kiábrándító.
2014. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én voltam ott egyszer, igaz, nem voltam józan, homályosak a részletek de nem volt rossz hely :))

farmer, kényelmes cipő, bulizós felső (ha jól emlékszem, nyitott része is van, kis kabátot vigyél.

Nyugodtan elmehetsz vele, de ne igyál többet a kelleténél, ne menj fel hozzá az első randin, és ha alkoholt vesztek sehova se rakd le a poharad!! ezt általánosságban értem az összes szórakozó helyre..annyi rém történet kering hogy belekevernek dolgokat a lányok italába, az a gyanúm egyszer nekem is belekevertek mert fejre álltam egyetlen koktéltól...szerencsére többen voltunk így nem lett baj belőle, de ha ketten mentek erre nagyon vigyázz.

2014. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez lenne az? Nézd meg a galériát, szerintem bármit felvehetsz.

2014. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Én semmilyen tuhàban nem tenném be oda a lábam... Nekem is vannak ismerőseim akik imádják, de 2 éve az egyik barátnőm oda ment bulizni és sose ment haza. 2 csávó bedroozta őt meg egy másik csajt.. A másik csaj egy szállodában kelt fel, mellette az eszméletlen barátnőm... Még 4 napig volt lélegeztetőgépen, márciusban volt két éve hogy meghalt... Pont emiatt én egyik szórakozóhelyre sem vagyok hajlandó elmenni...
2014. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!