Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Koleszosok! Nektek hogy...

Koleszosok! Nektek hogy tetszik a kollégium?

Figyelt kérdés
Szeptembertől koleszos leszek, kíváncsi vagyok mire számítsak..:D..
2010. aug. 15. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, nagyon jó! :) Most leszek 3. éve ott, azokkal a barátnőimmel vagyok egy szobában, akiket még 3 éve a gólyatáborban ismertem meg. Szuper szülők nélkül élni :P Legalábbis addig, míg a koleszban vagyok :D Szerintem neked is tetszeni fog!
2010. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi én holnap megyek gólyatáborba... reméllem jó lesz..:D
2010. aug. 15. 09:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha társasági ember vagy és szeretsz bulizni, akkor tetszeni fog. Csak sajnos sok koli elég igénytelen. Mi a szobánkat igyekeztünk rendben tartani (4-en voltunk, közülük ketten soha egy ujjal se nyúltak a seprűhöz, én meg egy másik lány takarítottunk, pedig nem egyszer szóvá tettük a többieknek, hogy talán néha ők is összetakaríthatnának maguk után), a folyosó és a fürdőszobák viszont undorítóan néztek ki, szinte minden hétvégén tele volt rókázva az egész vécé (ez a női vécé volt, kíváncsi vagyok, milyen lehetett a férfiaké...). A bútorok pedig pocsékok voltak, örültem, hogy nem szakadt le alattam az ágy.

Főzni nálunk elvileg lehetett volna, de nem szívesen mentünk a konyhába, mert az is undorító volt, nem tudom, hogy lehetnek az emberek annyira igénytelenek, hogy nem takarítják el maguk után a kajamaradékot meg egyebeket. Szóval inkább mikrós kajákat csináltunk, mert mikró volt a szobánkban.

És persze a lopásokkal is vigyázni kell, mindent zárj szekrénybe, és akkor is zárd kulcsra az ajtót, ha csak 2 percre átugrasz valakihez!

Arra meg készülj fel, hogy a kolit nem arra találták ki, hogy ott tanulni meg aludni fogsz. Éjszakánként megy a buli, ordítoznak a folyosón, tanulni meg a suli könyvtárában kell, nem koliban, mert ott nem lehet.

Persze elit koliban biztos jobb a helyzet, de én azt nem tudnám megfizetni sajnos.

Ami jó volt benne, az a normális szobatársam volt, 3 szobatárs közül kettő idióta nyafogós kis liba volt, a harmadik viszont nagyon jó fej. A környék is jó volt, 10 percre a kolitól dombok-hegyek voltak, jókat lehetett sétálni :) És persze tanultam egy kis önállóságot.

2010. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
frankó volt. nekünk egy hotel volt a kolesz a balatonparton. SAJÁT STRAND, bikinis csajok!!! mondjuk mi állandóan csak ittunk meg pipáztunk. meg is lett az eredménye, most rególya leszek. de megért egy évet. idén új egyetem, saját kéró... most komolyabban veszem.
2010. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10:04 melyik koliról írtál?
2010. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10:12 vagyok. Nereus, balatonalmádi. a pannon egyetem kolesza.
2010. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nővérem volt koleszos. A szüleim akkoriban válltak el mikor ő 8.-os volt és ezért ment a lehető legmesszebb, de végtére is jól jött ki a dologból. Önállóságot tanult, komplett rend- és tisztaságmániában szenved azóta is.


XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

2010. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat...
2010. aug. 16. 11:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Én voltam bő 1 évet kollégista 13-14 éves koromban. :)

(Békéscsaba a régi Jókai Mór kollégium)

Igényes tiszta szoba,fürdő,wc.

Ebéd,szabad program,16-18 szilencium,vacsora,20kor villanyoltás,21ig kimenő. (22ig ha szülinap volt és azt ünnepeltétek / egyéb kifogásokkal)

Bátrabbaknak kiszökési lehetőség,egy kis akrobatikával. (Az egyik srác a csajával aludt a koleszban)

Reggelente végigmentek a takarítónők.

Három emeletes ágy,az elején 4 később 6 fő.

Normális szobatársak de az egész koleszre rossz szót nem lehetett szólni.(Max,hogy nem volt jó a szigetelés ezért néha vacogtunk,meg azok a rohadt szúnyogok.) ;D

No lopás. Sportolási lehetőség,színklub,filmvetítés,számítógépterem (1000 éves gépekkel) Jól felszerelt konditerem.

Buli,pia nem igazán volt,de most 20 évesen 2 évig koleszos leszek ezért bepótolok mindent! :)

Így utólag nagyon jó volt ott lakni!

Szeptemberben leírom,hogy milyen az új kolesz,addig is :

Csákó!

2010. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!