Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek kocsikázni a...

Elengednétek kocsikázni a lányotokat a friss jogsis barátjával?

Figyelt kérdés
Én vagyok a gyerek. Van egy barátom, akinek nemsokára meglesz a jogsija. Szeretne majd elvinni kocsikázni. Egy év múlva lesz 18, így csak az után mehetünk el kocsikázni, mivel 18 előtt egy jogosítvánnyal rendelkező felnőtt is kell hozzá. Na szóval ha 3 hónapon belül megszerzi a jogsiját, akkor a kocsikazás előtt már 9 hónapot vezetett a szüleivel, stb, ezért nem teljesen lesz friss a jogsi, de azért egy kicsit mégis. Ti mennyire féltenétek a gyerekeiteket, ha előállnának egy ilyen ötlettel, legyen akár fiatok/lányotok. Ahogy ismerem anyumat, biztos nem fog rajongani az ötletért, ezért szeretném mások véleményét is megismerni. Előre is köszönöm!

2014. aug. 18. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez nincs így. Megvan a jogosítványod,vezethetsz.
2014. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus autós iskola lehet, ha a vezetést is úgy tanítják mint a kreszt akkor a barátodnak nem mostanában lesz jogsija.
2014. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem igazán,az elején a srácnak sem kéne telesen egyedül vezetnie.
2014. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
[link] erről beszélsz?
2014. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én most jártam KRESZ-re, egy hónapja vizsgáztam. Most vezetni tanulok. Én is 17 vagyok. Szóval nem kell hozzá felnőtt, amint megkaptad vezethetsz. Azonban 18 èves korodig nem mehetsz vele külföldre.
2014. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17 évesen is nyugodtan mehetsz egyedül. Az autóiskolád meg egy igazi nagy gyökér, hogy ennyit sem tud.
2014. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
tényleg lehet menni egyedül, én is most vizsgáztam, és nem mondtak ilyet. megvan a jogsi, mehetsz egyedül 17 évesen is.
2014. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Most akkor mi van? En tudom rosszul, vagy ti? Es ha en, akkor mi az a cikk, amit az egyik valaszolo belinkelt?
2014. aug. 20. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!