Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak? Holnapra...

Most mit csináljak? Holnapra már az egész osztály rajtam röhög! (Részlet lent)

Figyelt kérdés
Ma a suliban,biológia óra előtt a fizika teremnél álltunk az osztállyal,és becsengettek,jött a tanár,a többiek bementek,de mások még az ajtónál vártak csak hogy bemehessenek..nah mindegy..az van,hogy tegnap megjött,és természetesen ma is megvan,és mivel megvan,mindig hordok egy tampont a farmerzsebemben...És akkor meg akartam nézni a telefonomon azt hogy mennyi az idő,ami ugyanabban a zsebben volt mint a tampon,és a telefonom kirántottam,és a tampon kiesett,de már késő volt,hogy rálépjek feltűnés nélkül mert az egyik fiú meglátta...de ő azthiszem nem vehette észre,hogy én észrevettem,mert odament egy másik fiúhoz (az osztályomból)és elkezdte neki mosolyogva mondani...most mit tegyek???holnapra valszeg már az egész osztály rajtam nevet majd...ráadásul nem hazai suliba járok,hanem máshová.-..segítsetek!:...:(
2010. jan. 12. 19:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, ez teljesen természetes dolog, h a fiúk ilyen hülyék. Mi egyszer külön busszal mentünk kirándulni, és az egyik lány vett vmi csajos újságot, amihez az ajándék egy csomag tisztasági betét volt, amit a fiúk hülyeségből felragasztottak a busz ablakára, amin jót röhögött mindenki. Pedig ez nyolcadikban volt. A padtársamnak meg egyszer kiesett a zsebéből egy tampon a széke alá, és a mögöttünk ülő fiú adta vissza neki. 15/l
2010. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
és kirögötekt?
2010. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgess el a fiúkkal a menstruációról, hogy mi az, és miért van. Ha látják azt, hogy Te komolyan veszed őket, akkor talán nem fognak kinevetni Benneteket, Lányokat.
2010. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha még egyszer lesz ilyen vidd oda az orruk alá a véres tampont és a madzagnál fogva hirtelen lendítsd oda!

Olyanok lesznek mint a lányok akkorát fognak ordítani megugrani hogy te egész nap röhögőgörcsben leszel!!

XD

:D

2010. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!