Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak? Holnapra...

Most mit csináljak? Holnapra már az egész osztály rajtam röhög! (Részlet lent)

Figyelt kérdés
Ma a suliban,biológia óra előtt a fizika teremnél álltunk az osztállyal,és becsengettek,jött a tanár,a többiek bementek,de mások még az ajtónál vártak csak hogy bemehessenek..nah mindegy..az van,hogy tegnap megjött,és természetesen ma is megvan,és mivel megvan,mindig hordok egy tampont a farmerzsebemben...És akkor meg akartam nézni a telefonomon azt hogy mennyi az idő,ami ugyanabban a zsebben volt mint a tampon,és a telefonom kirántottam,és a tampon kiesett,de már késő volt,hogy rálépjek feltűnés nélkül mert az egyik fiú meglátta...de ő azthiszem nem vehette észre,hogy én észrevettem,mert odament egy másik fiúhoz (az osztályomból)és elkezdte neki mosolyogva mondani...most mit tegyek???holnapra valszeg már az egész osztály rajtam nevet majd...ráadásul nem hazai suliba járok,hanem máshová.-..segítsetek!:...:(
2010. jan. 12. 19:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze ebben a korban a fiuknak ez nagy dolog hogy tampon, de a táskádban is megláthatták volna. Szerintem pikk pakk elfelejtik, ilyenkor jobb ha észreveszed és megemlíted hogy a francba a tamponom.
2010. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Hát, ez tragédia... lányok menstruálnak? Mi lesz a következő? Hogy kakilnak is?


Ugyan, már, olyan nevetséges ez... Min röhögnének mégis? Hogy menstruálsz? Ez álíltólag természetes. Ha a primitívebbek röhögnének is (abból is csak a fiúk értelemszerűen), ami inkább rájuk nézve röhejes, akkor is másnapra már elfelejtik.

2010. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
A lányok SOHASEM kakilnak, nem tudtátok? Belőlük pici pillangók repülnek el :$
2010. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél róla holnap tudomást, ha vigyorognak. Ha látják, hogy téged nem érdekel vagy nem zavar a dolog, akkor már nincs benne semmi érdekes a számukra és nem foglalkoznak a témával.
2010. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De nem értem...miért ilyen hülyék?Tudom hogy ez természetes meg minden,de ebből is látszik hogy ők egyáltalán nem fejlettebbek agyilag sem..
2010. jan. 12. 19:57
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
"Minden csoda 3 napig tart" =) tuti elfelejtik és nem piszkálnak vele nyugi. Velem is történt egy nagyon gáz dolog...ez még tavaly történt: Suliba kint voltunk az udvaron és az egyik fiú fejen rúgott focilabdával, én meg elestem mert elveszítettem az egyensúlyomat...ráadásul ezt egy olyan fiú előtt akibe nagyon szerelmes voltam...és talán ő nevetett a legjobban, nagyon gáz volt! Majdnem kint volt az egész suli. :( :( engem csak másnap piszkáltak vele, utána elfelejtették.
2010. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis beszólna valamelyik, kérdezd meg tőle, hogy ő hogyan áll az éjszakai magömléssel?! Minden reggel foltos a gatyája? :D
2010. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
:P..köszi..xD..
2010. jan. 12. 20:11
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Én 13 éves lány vagyok. Az óránk a következő: Vagy elvesznek, és felfújnak egy óvszert, arcot rajzolnak neki, elnevezik Bélának és dobálják, vagy elveszik a barátnőmtől az "elsősegély" táskáját, és dobálják. Röhögnek rajta, de leszarjuk. Általában még bocsánatot is kérnek tőlünk, ha annyira megsértődik valaki. :)
2010. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes dolog! Hagyjad, hagy rohogjenek csak ha ennyire buták! Nem kell ilyenekre figyelned, ha megemlítik csak vicceld el...
2010. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!