Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak? Holnapra...

Most mit csináljak? Holnapra már az egész osztály rajtam röhög! (Részlet lent)

Figyelt kérdés
Ma a suliban,biológia óra előtt a fizika teremnél álltunk az osztállyal,és becsengettek,jött a tanár,a többiek bementek,de mások még az ajtónál vártak csak hogy bemehessenek..nah mindegy..az van,hogy tegnap megjött,és természetesen ma is megvan,és mivel megvan,mindig hordok egy tampont a farmerzsebemben...És akkor meg akartam nézni a telefonomon azt hogy mennyi az idő,ami ugyanabban a zsebben volt mint a tampon,és a telefonom kirántottam,és a tampon kiesett,de már késő volt,hogy rálépjek feltűnés nélkül mert az egyik fiú meglátta...de ő azthiszem nem vehette észre,hogy én észrevettem,mert odament egy másik fiúhoz (az osztályomból)és elkezdte neki mosolyogva mondani...most mit tegyek???holnapra valszeg már az egész osztály rajtam nevet majd...ráadásul nem hazai suliba járok,hanem máshová.-..segítsetek!:...:(
2010. jan. 12. 19:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Kedves Kérdező! Sajnos teljesen igazad, van. A fiú osztálytársaid, agyilag teljesen fejletlenek és azért szégyellitek Ti, lányok, hogy meglátják a tamponotokat vagy a betéteteket. Pedig ennek természetesnek kellene lenni, akárcsak a menstruációnak! Normális fiú ezen nem röhög! Én fiú vagyok és ebből soha nem csináltam viccet.
2010. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
éne bböl enmcsinálok nagy ügyet. nekemis és már pár oszttársamnakis vt már iylen h kicsuszot atampona táskájábol vagy zsebéböl. vt h látta srácis és?? kit érdekel?? ez ternmészetes dolog h csajok menstruálnak és nálunk ezen nem röhög senki:D vt h a csávo adta vissza vmelyikünknek :D
2010. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyira egyértelmű,hogy a lányok korábban érnek!Én csak ennyit mondnék annak a fiúnak aki ezen viccelődik.
2010. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük h ök hol voltak biosz órán amikor erről tanultatok??de xerintem jobb ha észre se veszed mert akkor már nem lesz olyan érdekes nekik és befejezik!
2010. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Ovodás szinten vannak legalább 15 éves korig a fiuk..
2010. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik hogy dugják fel maguknak ők is.
2010. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
nálunk még egyszer hatodikba az egyik fiu csakúgy kappott egy tampont a nővérétől. énekóra előttt odarakták a tábláhot a kréták mellé a fiuk. mikor bejött a tanár elkezdödött az óra egyszercsak megfogta és akk látta h miaz. tiszta ideg volt. és megkérdezte ezt kicsinta. senki nem vallotta be. ésakk mondtuk h melyik hülye fiu volt. asszem osztályfönökit kapott majdnem. az volt a magyarázata hogy a nap kedvéért csintza ugyanis április elselye volt, bolondok napja.
2010. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
előző vok .: a tanár fogta meg a tampont mert azthitte kinézetre hirtelen h krétexd
2010. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A 18:43-as sztori milyen poén. XD Krétának nézte a tampont. XD

Nállunk a fiúk kottonnal rohangálnak az elsősök közt és nekik magyarázzák mire való. És tőlünk csórnak betétet, amit a fejükre ragasztanak.

Az osztályomban minden fiú tudja, hogy már minden csajnak megvan. Tőlem még személyesen is megkérdezték. Szerintem ne foglalkozz velük. Ez egy természetes dolog, majd ők is belátják 5 év mulva, hogy mekkora barmok voltak.

2010. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nevess te is velük egy jót!!
2010. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!