Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Megengednétek a 15...

Anyukák! Megengednétek a 15 éves lányotoknak hogy szúrasson egy plusz lyukat a fülébe?

Figyelt kérdés

A 15 éves lány kicsit önfejű,de jók a jegyei (kivétel a matek mert nem érti),nem pasizik,nem iszik,intelligens és sokat olvas. Nincs semmilyen más piercingje,csak a 2 hagyományos lyuk a fülben,de sok egyéb ékszert hord (8 gyűrű,3-4 nyaklánc,2-3 karkötő).


Ha igen/nem miért? Ha nem,akkor mivel lehetne meggyőzni?


2010. jan. 10. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem 16 éves koromban engedte meg, előtte nekem sem, és igazán én sem értettem miért, hisz nem a szemöldökömbe szerettem volna vagy az orromba, csak a fülembe, ráadásul a hajam is elég hosszú. Lényeg a lényeg családban van aki ilyenekkel foglalkozik, így még ismerősre is lehetett bízni a lövést. Plusz egy lyuk van az egyik fülemben már évek óta de még mindig imádom! :) Már el sem tudnám képzelni úgy, hogy ha mindkét fülemben ugyanannyi lenne... gondolkodtam azon hogy lövetek a másikba is, de akkor a jobba kéne megint plusz egy :D
2010. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ömm...a válaszolók fele azt írta h "nyugodtan engedd meg neki", amikor odaírta a csaj h ő akarja az anyját rábeszélni a + lyukra...Oh, my god!xĐ

Am sztem simán megengedhetné, nincs abba semmi rossz!:)

2010. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nekem nem engedték, de 14éves koromba megcsináltam magamnak otthon. Csak egy tű, és kész, nem fáj. Először csináltam mind2be +1et, aztán később, pár hét múlva már az egyikben 4, a másikban 5 volt:D aztán midnig elhagytam fülbevalókat, és a legfelsők beforrtak, szal most van 3-4.

De ugyanígy voltam a hajfestéssel is, nem engedték meg, aztán fogtam befestettem magamnak. Nem nagy dolog, max 2napot osztani fog, addig meg kerülöd a társaságát...

Nem fogják fel a szülők h vmit minél jobban tiltanak annál jobban csináljuk...

16/L

2010. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én júniusban leszek 13 és lesz a nyáron plussz lyuk a barinőmmel megyünk egyszerre...sztem tök jó buli lesz::):):)És remélem neked is megengedik,mert ez nem oan mint a pircing az eggyik bnőmnek csecsemő korában alapból az eggyik fülébe 2 lyukat csintettek..A mázlista..:D
2010. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Simán megengedném. Belegondolok, hogy az én anyukámnak is két lyuk volt a fülében :) Pedig őt aztán minden más testékszer nagyon taszítja. Aztán ahhoz képest, hogy neki nem tetszik, nekem a köldök piercinget is megengedte amikor 15,5 fél éves voltam. Később több piercingem is volt, igaz, hogy fülbevalóm meg egy sem, nem tudom miért :D Na, egy szó mint száz, én az ilyesmit meg fogom engedni a gyerekemnek (aki most még kicsike), mert ezek a dolgok nem visszafordíthatatlanok, ki lehet venni és kész.
2010. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem anya mondta 13 évesen hogy menjünk lőjünk mindkettő fülembe még egy-egy lyukat. Most 3-3 van a jobba lesz még most nyáron még egy.

{16/L}

2010. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!