Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Megengednétek a 15...

Anyukák! Megengednétek a 15 éves lányotoknak hogy szúrasson egy plusz lyukat a fülébe?

Figyelt kérdés

A 15 éves lány kicsit önfejű,de jók a jegyei (kivétel a matek mert nem érti),nem pasizik,nem iszik,intelligens és sokat olvas. Nincs semmilyen más piercingje,csak a 2 hagyományos lyuk a fülben,de sok egyéb ékszert hord (8 gyűrű,3-4 nyaklánc,2-3 karkötő).


Ha igen/nem miért? Ha nem,akkor mivel lehetne meggyőzni?


2010. jan. 10. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a fülében egy lyukkal több nem olyan hatalmas katasztrófa,én megengedném.
2010. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is belefér még az a plusz lyukacska, ez valóban nem katasztrófa. :-)
2010. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán belefér!! Pláne amiket írsz róla :) szerintem ez sokkal jobb mintha mondjuk tetkót akarna,m hiszen attól igen nehéz megszabadulni egy lyuk meg alig észrevehető.

Mellesleg nekem is van mindkét fülemben 3 lyuk:) ha nincs benne fülbevaló,senki észre se veszi.

2010. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az én anyukám nem engedi meg,mert "az ő lánya nem lesz össze-vissza lyuggatva" :(

18 éves koromig nem akarom magam se tetoválni,se piercingezni,még a hajamat se festem (színezővel se),de ezt nagyon szeretném és nem tudom mit csináljak hogy megengedjék. Már arra is gondoltam,titokban megcsináltatom,csak félek hogy balhé lesz:(

2010. jan. 10. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én is mindenképpen megengedném, szerintem semmi rossz nincs benne, nem csunya! és ha már itt kezdesz szigoritani, mit csinálsz majd "nagyobb" dolgoknál?
2010. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan megcsináltathatja, nincs ezzel semmi baj, különben is,ha megunja akkor benöveszti, és észre sem veszi, hogy volt ott valami.
2010. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd ez szüli/névnapodra.

Hát amúgy nem feltűnő annyira.

Annyira örülök,hogy nekem megengedték:)

Remélem neked is megfogják!

15/L

2010. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

13-14 éves lehettem, mikor anyukám odaállt elém, és megkérdezte milenne ha lenne még mind a két fülemben még 1-1 lyuk.:D egyből beleegyeztem.:D azóta már pluszba szúrtam magamnak párat, így az egyik fülemben 2 lyuk van , a másikban pedig 5 :P:D itthon szúrtam, anyum kb hülyének nézett.xĐ nem azért mert csinálok még bele, hanem mert hogy hogy bírom,ki hogy nem rohangálok visítva a lakásban a fájdalomtól.:D


16/L

2010. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én is ennyi idősen szúrattam plusz egy lyukat a fülembe... szerintem nincs belőle semmi, ez teljesen elfogadott dolog, addig örülj neki, amíg máshová nem akar lyukakat :) mellesleg megcsináltattam ezt a plusz lyukat, de itt vagyok 21 évesen és kb 4x vagy 5x volt fülbevaló benne....egyébként csak úgy ott van, tartalékba :) szerintem engedd meg neki nyugodtan, ez nem olyan vészes dolog
2010. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Az én lányom 3 évesen kapta a plusz lyukat és a fülbevalót bele :)))
2010. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!