Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valakinek van jó ötlete 9...

Valakinek van jó ötlete 9 éves fiam mi legyen farsangon? Tavaly rubin kocka volt ő lett az 1

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
véletlen nincs még meg a jelmez ?
2010. jan. 8. 19:32
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezem, de ez már több, mint 5 éve volt, nem sok esélyét látom a dolognak.
2010. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%

Én vagyok a 10 gombócos válaszoló... nekem nagyon jól ellett készítve (sajnos képem nincs róla..)

Volt 2 hulla-hopp karika (alul kisebb, felül nagyobb) -azért kell ilyen, hogy tudj lépkedni és mozogni. ez bevolt vonva vajszínű kartonnal (amire minta lett festve)

A felső karikára 10 majdnem különböző színű lufit tettünk. (és hát ugye lufik közt volt a fejem (+1 gombóc :D)

Hogy fent maradjon a vállamon, két kis vékony műanyag cső volt ott, és ebbe kapaszkodtam ;) Arra emlékszem, hogy nagyon sok csavar kellett hozzá :) Édesapukám csinálta nekem.

Amúgy megnyertem a "legkülönlegesebb jelmezt" (ilyen kategóriák voltak)

2010. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
:D ez jó, elképzeltelek :D
2010. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Öltözzön be Kiszel Tündének! :D Na jó ez csak baromság volt... :D Anyám egyszer jelmezbálra disznónak öltözött, nyert is egy éttermi utalványt, kajáltunk egy finomat... :) Nem túl bonyolult a jelmez. Csak az orr része kicsit nehéz, de abba pl beleraksz egy félbevágott budipapír gurigát, körbevarrod rózsaszín anyaggal és kész. Plusz fülek+farok. Egyszerű de nagyszerű jelmez... :D
2010. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
csokis palacsinta jelmezzel első díjat nyertem.barna zokni+cipő test körbetekerve vékony szivaccsal bézs színű,arcom barnára festve barna sapi barna haj,az elején csokival bekenvea kapcsolodó résznél.sok sikert!
2010. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
én valamikor ősasszony voltam, az vitt mindent abban az évben :) de a fiad számára ez talán nem ideális megoldás. Lehetne esetleg a Halál fia, ehhez mit szólsz? Kis kasza, játékvonat, cumi... meg fekete köpeny :)
2010. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Legyen a Félelem és rettégés Las Vegasban-ból Duke, vagy Gonzo.

Dr. Gonzo-t elég egyszerű "elkészíteni" és tuti nyerő. :)

Egy bermuda, vagy halász nadrág, egy hawaii ing, szipka, cigi, egy halász satyi, és egy baromi nagy, színes napszemüveg. Ha van haverja ő meg beöltözhetne Raoul Duke-nak. :D Totál sikert arat mindenhol. (Ahol az átlagnál műveltebb emberek élnek. :))


Kb ilyen:

[link]

[link]


(Ja kelléknek mehet írógép, vagy aktatáska. Ha nagyon ki akarjátok dolgozni akkor az aktatáskáéba tegyetek még bogyókat, meg fehér poros zacskókat. :))

2010. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egy tábla milka csoki, az tök jó!xĐ

Kb.így(ne nevess, mert elég béna):

[link]

2010. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én anno pattogatott kukorica voltam :D az tök bulis :D és utána meg lehet enni :D
2010. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!