Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek így...

Hogy lehet valakinek így kocka hasa?

Figyelt kérdés

Egy barátom, nem edz, csak néha falat mászik és fut, de tök nagy a keze meg minden, de ez most lényegtelen:D

A lényeg, van neki egy kis hasa, de nem úgy hogy lóg, meg undorító hanem tök szépen látszanak a kockái és nagyon kemény. De nem szálkásan, szóval látszik hogy van hasa, de mégis látszódnak a kockák.

Bocs, de sajnos jobban nem tudom körülírni!


2011. máj. 31. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gyenge a karja és a háta akkor az emberek többsége a falmászásnál ( minden más mászásnál ) a hasukat használják, hisz a lábukat húzzák fel. Tehát a falmászás igen kemény has edzés. A másik pedig, hogy a kockák akkor látszanak ha nincs sok zsír rajtad. Nézd meg egy csecsemő hasát

neki is kockás a hasa :D Az pedig, hogy kicsit nagy a hasa gondolom sokat eszik ( egészségesen ) és a gyomra kitágult.

2011. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát neki a karja se kicsi, és a falmászás elég rikta, ilyen havi maximum kétszer. Viszont igen jól néz ki és követendő példa lenne előttem, de mivel semmit nem csinál nem tudom én mit tegyek. Bár gondolom ez genetika, szóval ráhagyom...
2011. máj. 31. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nem sajnos vannak emberek akik ránéznek a súlyzóra és nő az izmuk tőle. Kezdj el sportolni és te is jól fogsz kinézni.
2011. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!