Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van olyan fiatal ismerősötök,...

Van olyan fiatal ismerősötök, aki 20-30 év "lemaradásban" él?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aki kamasz, vagy nagyon fiatal felnőtt, de:

-csak a '80-as évek zenéit szereti

-őskövület mobilja van, azt is csak telefonálásra használja

-nem kell neki a legújabb Audi, inkább egy felújított Lada vagy hasonló


És hasonló dolgai vannak :)


2014. jún. 28. 22:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

-leginkább a '80-as, '90-es évek zenéit hallgatom,mai zenékből maximum indie rockot

-okostelefonom van,de csak azért,mert egyszer egy nagyon kedvező ajánlattal olcsón jutottunk hozzá.ez sem most volt,talán 2011 telén

-álmaim autója egy VW bogár,olyan szépek:)


kezdjem szégyellni magam?...nekem ez tetszik,ilyen az ízlésem.nagyon szeretem a régi,retro dolgokat,ettől függetlenül nem gondolom úgy,hogy lemaradott lennék.javítsatok ki,ha tévedek.


14/L

2014. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem LG G2-m van, a technikai dolgokban szeretem az újdonságokat:) Bizonyos területeken szeretem a retro dolgokat, de messze nem jellemző rám az mint a többi válaszolóra.


Régi járműveket kedvelem, sportmocikat, amikor még nem a károsanyag kibocsátás határozta meg a mocik tulajdonságait. Azok a jó régi 250-es sor4-es sportmotorok, amik valószínűleg ma már közel állnak a betiltáshoz, azok voltak az igaziak:D És amikor ráülsz egy régi mocira, beszállsz egy régi sport(osabb) kocsiba érzed, hogy ez nem valami olcsó műanyag, ez igazi versenycucc, amit a pályagépből szedtek...:D


Szóval én ilyen vagyok:D Nincs olyan motorom (3 van) ami ne lenne kb kétszer olyan idős mint én:D


Illetve még a zene, amiből van sok régi jó... na meg az erősítők. A Yamaha 80-as évekbeli sztereó erősítői... :D Már jött ki hozzánk rendőr egy régi sztereó Yamaha miatt:D


Szóval, anno tudtak élni az emberek, ami szimpi hogy sok dologban nem spóroltak mint ma, de ennyi, én nem élek így ahogy te gondolod, nincs is ilyen ismerősöm:)


17/F

2014. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Burton fan ***** válasza:
Nekem a kedvenc bandam egy 80-as evek beli rockbanda ami mar reg feloszlott. A telefonom nem öskövület, egy Androidos telefon de nem nagyon szoktam vele netezni.Kocsit nem szeretnek, de ha majd lesz, a markaja tökmindegy. 15/L
2014. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én 12 vagyok, és szeretem az ABBÁt, de ettől független tök normális vagyok. Új telefonból is olyan Samsung S2-m van, amit már nem gyártanak néhány éve, és testvéremé volt régen. Szerintem a régi dolgok különlegesen. Fél óráig szoktam számítógépezni, és nagyon szeretnék egyszer beülni egy Ford T-be. Ez van. Lehet, hogy régimódi, vagy lemaradott vagyok, de ez van. A szüleim idősebbek az átlagnál, biztos ,,rámragasztották” a retro stílust. :)


12/L

2014. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!