Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért szól bele, hogy a...

Miért szól bele, hogy a barátommal alszom és velük megyek külföldre? Mi köze van ehhez?

Figyelt kérdés

Apa megcsalta anyát, 5 éves voltam, amikor elváltak.

Az új felesége utál, ezért kb. tönkretette a kapcsolatomat apával, akinek annyi a gondoskodás, hogy 2-3 havonta elvisz Bécshez közel, egy hatalmas bevásárlóközpont szerű helyre, ahol megveszi, amit akarok. Ezt leszámítva nem hív, nem beszéltünk.

Ezt is titokban csinálja, legutóbb azt hazudta a feleségének, hogy valami üzlet miatt kell utaznia, miközben ott ültem mellette a kocsiban...

Mondtam, hogy nem kell ez az egész, de ragaszkodik hozzá.


Kb. semmi vele a kapcsolatom, most volt az esküvőjük, több száz vendég volt, engem mégsem hívott meg, nem is mondta, hogy elveszi feleségül a nőt.



Ma felhívott, hogy hallotta, a barátomékkal holnap indulok Angliába (mama mondta el) és mégis hogy gondoltam ezt, meg ő nem enged el. Erre csak nevettem és annyit mondtam, hogy már megvannak a jegyek és nem ez lesz az első, tavasszal is velük voltam 3 hetet külföldön, télen is elvittek síelni és velünk is eljött a barátom és neki fel sem tűnt, úgyhogy erről ennyit.

Elkezdett velem kiabálni, én meg rátettem a telefont.

Felhívta utána anyát és anya elmagyarázta neki, hogy már tavaly is vele voltam fesztiválokon, tavaly is voltam velük külföldön és hiába csinálja ezt apa.

Rám uszította mamát, hogy én bunkó voltam vele, erre ő is elkezdte mondani, hogy talán nem kéne ilyen gyorsan haladni a barátommal, meg ha így folytatom, apa nem fog velem foglalkozni.

De könyörgöm, így se teszi!

Mert az nem foglalkozás, hogy pár havonta vezet 2 órát, kísérget és fizet, miközben 5 mondatot beszélünk kb. Karácsonykor, szülinapkor, névnapkor nem keres, azt se tudja, hogy melyik iskolába járok, kik a legjobb barátnőim, semmit nem tud rólam.


2014. jún. 21. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Hány éves vagy? (ez csak kíváncsiság :) )


Teljesen megértelek. Anyud nevel, ő ismer, ha ő elengedett, az nem véletlen.

2014. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ősszel leszek 17 éves.
2014. jún. 21. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon szomorú amit leírtál.Én is elvált vagyok.Van 2 nagy gyermekem.21-23 évesek.Az apukájukkal rendszeresen beszèlnek és tartják a kapcsolatot.Ez fontos dolog.Apa és anya csak egy van.Társ és új férj lehet több is.Apukád szégyelheti magát hogy bárki is közétek állhatott.Ezek után ne szóljon bele az életedbe.Anyukádra hallgass ő felelős érted.Apukáddal elbeszélgethetnél hogy gondoljon már bele milyen kapcsolat ez ìgy vele? Mennyire fàj ez neked! Még azt is megkérdezném hogy nem szègyeli e magát hogy egy nő fontosabb neki mint a saját vére.Fel a fejjel! Jó nyaralást és szeresd anyukádat!
2014. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nos még egy év, és semmibe nem ugathat bele! Addig sajnos függetlenül attól hogy elhagyott stb joga van... Igaz, ha panaszkodna sem vennék komolyan, hiszen nem gyerek vagy a szó legszorosabb értelmében.
2014. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, miért kezdte el érdekelni, hogy most mit csinálsz, amíg eddig nem tette. Nem lehet, hogy a felesége keze van ebben, és ezzel még inkább ellened akarja apukád uszítani?


Szerintem ne foglalkozz vele. Nem ő a gyámod, nem ő vigyáz rád. Ha anyukád melletted áll a kapcsolatban, és nem tilt a fiútól, akkor neked legyen ennyi elég.

2014. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
én a helyedbe soha többé nem mennék el vele sehova sem... mondd meg neki, hogy az már elég szánalmas, hogy a feleségének hazudik amikor veled van, és, hogy ebből te nem kérsz. Mondd meg, hogy sok köze már nincs hozzád, ezért ne engedd, hogy irányítani próbáljon. Különben is, nemsokára nagykorú leszel, minden jogod megvan ahhoz, hogy magad dönts arról, hogy szeretnéd-e tartani vele a kapcsolatot, vagy sem.
2014. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Ahhoz nincs köze,hogy beleszóljon.Az már más kérdés,hogy anyukád miért enged el 16 évesen a pasidékkal külföldre és nyaralgatni,miért aludhatsz vele.
2014. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1. Nem pasim van, hanem barátom.

2. Azért "engedi", mert tudja, hogy nem csak éjszaka lehet szexelni és így legalább nem hazudozok neki, mint ahogy néhány korombeli.

3. 2 éves kapcsolat, tavaly is voltam vele is és a családjával is külföldön (többször is), ő is volt velünk.

4. Anya bízik benne, mert idősebb nálam és tudja, hogy bármi van, vigyáz rám.

2014. jún. 22. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez mind szép és jó,személy szerint az együtt alvás szerintem korai 15-16 évesen,és az is ha 15-16 éves lánykát csak úgy elengednek a barátjával nyaralgatni,de úgy látszik ez szülő függő,nem bizalom kérdése.
2014. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, meg attól is függ, hogy nem 2 hetente cserélgetem a partnereimet és anya bízik bennem, nem egy buta, üresfejű kamasznak tart.
2014. jún. 22. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!