Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok ezekről a...

Ti mit gondoltok ezekről a mai "SWAG" ekről?

Figyelt kérdés

Én ki nem állhatom őket...

Szerintem gusztustalanok.


2014. jún. 4. 17:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kit zavarnak?

Ha bunkók, nem megyek a közelükbe és probléma megoldva.

2014. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A 'swag' az magát az öltözködési stílust jelenti. Az hogy bunkók a személyiségükhöz tartozik. Teljesen mind1 hogy hívják magukat kedvesebbek nem lesznek :D Persze mindenhol vannak kivételek, nem mindenki bunkó és beképzelt. Amúgy alapjáraton maga a stílus nekem is bejön :)
2014. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Nekem az a bajom velük, hogy a "gyengébbeket" állandóan cseszegetik, és túl nagy képűek, és mindenkinek beszólnak, senkit/semmit nem tartanak tiszteletben.

Az hogy ilyen az öltözködésük... hát, váljék egészségükre..."



Sajnos a gyengébbeket mindenki bántja,és nem kell swagnek lenni hozzá.Én azt sem tudom,hogy mitől lesznek ők olyan különlegesek.Igen,5-6 éve,sőt már 2006-ban is az volt a divat,hogy ki volt a nagyobb emo,meg ki volt a nagyobb plázapic*a.

Az emokat cikizték a simán csak "menő" fiúk,a plázapic*ák meg cikizték az egyszerű lányokat.Akkoriban még viszont titkolták,ha valaki cigizett,sőt,nem is nagyon cigiztek.2009-2010 között jártam egy családnál egy ismerőssel,és ott volt 3 gyerek(2 fiú,1 lány),és a medencébe úsztunk,szórakoztunk,erre a nagyobbik fiú(akkor lehetett olyan 16 éves körülbelül) rágyújtott az anyja előtt.Az anyja nem szólt rá,én sem szóltam(hogyan is tehettem volna),de az ismerősünk meg megkérdezte a gyerek anyjától,hogy "te xy,nem szólsz rá?",és ezt válaszolta az anyuka:"Minek szóljak?Úgyis csinálja."

Aha,igaza volt a nőnek.

Csak most cserébe a hasonló felfogású nők,apák miatt az egész világon ilyenek lettek a kamaszok...,aki nem,az meg átlátja a helyzetet.


Tök mindegy,hogy valaki swag,vagy plázapic*a,nem szabad bántani SENKIT!Se szóval,se tettlegességgel.A legundorítóbb dolog a világon a bántalmazás.

Úgy gondolom,hogy ennél jobb az egyszerű elhanyagolás,mert akkor legalább nem foglalkozol vele!

2014. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Leszarom őket. Ha ez nekik tetszik akkor csinálják, az ő dolguk. Nekem nem ártanak vele.
2014. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az öltözködés nem tetszik. Szerintem hülyén néz ki. A SWAG "életérzés", zene pedig végképp nem jön be.


A viselkedésük más tészta. Ismerek egy pár swagger srácot és csajt, akik normálisan viselkednek, és remekül ellehet velük beszélgetni.

Minden szubkulturának, stílusnak meg van a maga szennye. Mindegy, hogy punk, metalhead, alt-rocker, rap arc, esetleg raszta -e valaki. Ha hajlamos a bunkóságra, a nagyképűségre, megtalálja a neki való társaságot.

2014. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem bírom őket.

Az öltözködési stílusban csak ezzel a térdig lógó ülepű gatyákkal van bajom, szerintem undorító.

A fullcap lehet jó meg stílusos is ha valaki normálisan a fejére húzza és nem úgy hordja mint ahogyan a swag-ek tipikusan szokták.

És a többségük egy beképzelt divatmajom, ez a legnagyobb baj velük.

2014. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!