Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok ezekről a...

Ti mit gondoltok ezekről a mai "SWAG" ekről?

Figyelt kérdés

Én ki nem állhatom őket...

Szerintem gusztustalanok.


2014. jún. 4. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi a swag?
2014. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Eredetileg Secretly We Are Gays..

De ma a fiatalok az ilyen emberekre értik:

[link]


[link]


[link]


[link]



Ilyen flegma kis beképzelt p*csfejek, k*rvák.

2014. jún. 4. 17:59
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Az életem tartalmasabb, és több kihívással szolgál, mint hogy velük foglalkozzam, róluk ítélkezzek.
2014. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem is, de mivel "ebben a generációban" vagyok, szinte mindenhol körülvesznek..
2014. jún. 4. 18:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg felső tagozaton tanítok egy iskolában, ahol gimnázium is van, mégsem foglalkozom velük.
2014. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De Önnek ott vannak a kollégák, nekem meg vannak ilyen osztálytársaim, (szerintem) nekem nehezebb nem foglalkozni velük.
2014. jún. 4. 18:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy. Ha valami nem tetszik, nem foglalkozom vele. Ha foglalkozol vele, érzelmet vált ki, akkor nem igaz, hogy nem érdekel. Nagyon is érdekel. Hogy miért, csak te tudod. Engem tök hidegen hagy. Amúgy rájuk nézve ők nem 'Secretly gay"-ek. Szerintem inkább nyilvánvalóan azok. DE az ember fiatalon mindig csoportokban gondolkodik, valahova tartozni kell. Mindig így volt és így is lesz. Ők oda tartoznak, te meg az ellentáborba. Tiszta ovi, majd kinövöd.
2014. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem az a bajom velük, hogy a "gyengébbeket" állandóan cseszegetik, és túl nagy képűek, és mindenkinek beszólnak, senkit/semmit nem tartanak tiszteletben.

Az hogy ilyen az öltözködésük... hát, váljék egészségükre...

2014. jún. 4. 18:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szardle, mint mi és inkább rúgj be te is! Errefelé beválik
2014. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5-6 évvel ezelőtt majdnem minden fiatal emo, meg rapper volt, aztán jöttek a páwák, a rajok, a swagok... múló divat, de akinek tetszik, kövesse. nekem személy szerint bejön ez a stílus, de nem követem.
2014. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!