Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Holnap suli után lesz az első...

Holnap suli után lesz az első randim egy fiúval. Szerintetek mit vegyek fel? 16/L

Figyelt kérdés
ami suliba is jó egész napra és randira is
2014. máj. 22. 16:10
 1/7 anonim válasza:
54%
A legfontosabb, hogy kényelmes legyen, akkor jól is nézel ki benne
2014. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy kényelmes farmer nadrágot és egy csinosabb felsőt.
2014. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiben kényelmesen és jól érzed magad. Legyél olyan, mint bármikor máskor. Akkor tudsz a leglazább maradni, és ez fontosabb, mint, hogy mi van rajtad. A srácok 99%-a nem is veszi észre a ruhát csak a nőt, a maradék meg meleg ;)
2014. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Én a helyedben egy sötétebb farmer csőgatyát vennék fel,fehér pamut mintás toppal,esetleg fekete toppal.Cipőnek én a fekete magassarkót ajánlanám,ha hideg lesz,akkor egy fekete bőrdzsekivel meg valami ezekhez illő táska. ;)
2014. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel elég meleg van így mindenképpen valami sort és egy top (az egyik mindenképp legyen színes, ne légy fekete -fehér. Egy hosszú nyaklámc, egy kis smink és jó illatú parfüm(meg dezodor, mert gondolom az egész nap alatt megizzadtál)

Cipőnek én a magassarkút ajánlom, az csinos. De csak ha a fiú nem túl alacsony.

bocs, hogy későn írtam, de azért rem segítettem:)

2014. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én biztos szoknyában és blúzban mennék. Mondjuk én alapból ebben megyek mindenhová.
2014. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy...úgysem a ruháddal akar a fiú randizni hanem veled :) amiben jól érzed magad, és kész!
2014. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!