Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát vegyek 6...

Milyen iskolatáskát vegyek 6 éves fiamnak majd első osztályba?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kisiskolásnak legjobb a régi téglalap alakúak.
2014. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tanács, ne vegyetek túl drágát, mert valószínű, hogy kijelenti 3.ban, vagy 4.ben, hogy az már nem menő, és gagyi, és semmi baja, használható, de addig hisztizik, amíg beadod a derekadat, és akkor jobb, ha az előző nem volt túl drága

Ja, és ha van rá lehetőség, akkor olyat vegyetek, ami semleges, mondjuk sötétkék, DE nincs rajta pl. Verdák, vagy micimackó, mert azhamarabb "kimegy a divatból" a gyererkek szerint ;)

Ezeket tapasztalat alapjàn mondtam

Remélem segítettem

14

2014. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én pont valami figurásra gondoltam mert azok szépek!

Valószínűleg legalább ha 1-2 évig használja az már jó.

Nem?

2014. febr. 26. 18:10
 4/12 A kérdező kommentje:

Emlékszem még amikor én voltam kisiskolás mi mindig csak 2 évente kaptunk új táskát és a leg gagyibbat egyszerűt azt is csak azért mert tönkre vágtuk mert rossz minőségű anyagból volt és szét foszlott a belselye.

Én mindig vágytam szép mintásra figurásakra de soha nem kaptam meg, pedig akkoriban nem volt még olyan drága , mindig anyám azt vette ami a közelben volt és persze ugyan olyat mint a nővéremnek volt aki 4 osztályaj járt felettem.

Álltalában 2 színű volt a táska és 2 cibzáros.

Ezért szeretnék valami szépet venni még ha nem is használja évekig mert tudom hogy meg lehet unni, max következő évben elcserélheti a tesóval aki 1 osztállyal fentebb jár.

Csak azt nem tudom hogy milyen fajta legyen, mert az szerintem nem jó aminek formája sincsen ha nem teszel bele könyvet.

Szerintem is lehet hogy jobb lenne a kocka, téglalap keményített táska sok zsebbel és színes mintákkal.

2014. febr. 26. 18:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Budmil táskák nagyon jók, és több évig bírják, nem mennek ki a divatból. Csak hozzá kell mérni a gyerekhez, hogy nem nagyobb-e nála a táska :)
2014. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is Budmilra esküszöm. Szépek, jók és elfogadható árakon tudsz venni, főleg május felé már leakciózzák a maradékokat.
2014. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem is Budmil, én is egész alsó tagozatban ugyanazt a táskát hordtam (macis volt, nem ment ki a divatból), utána is csak azért cseréltük le, mert már túl kicsi volt a könyveknek. :) (Öcsémmel ugyanez volt, csak egy másik darab táskával.) És tényleg a téglalap alakú a tuti.
2014. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dudok Andrásné ***** válasza:
Az unokám most elsős és mindent én vettem neki. Hogy kedve is legyen hozzá, azért figyeltem mi is tetszik neki??? Bementem vele egy 100 as boltba és meglátott egyet 1800 ft ért.Először nem mertem ,megvenni mit szólnak a szülei, de csak emellett döntöttünk. Ugyanis kevés dolgot visznek haza, minden az iskolába marad szinte.Egyszerű, téglalap alakú a háta, válla párnás.Szinte sima kék, egy kicsi márkajellel és nem gyűrődik össze benne semmi.Nekem 4 gyerekem van mindnek hasonló volt.
2014. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyat amelyik elmegy helyette az iskolába is...
2014. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mi ilyen márkát vettünk tavaly, és elég jól bevált:

[link]

2014. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!