Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van olyan iskolatárs...

Kamaszok, van olyan iskolatársatok, aki barátkozni próbált veletek, de ti el akarjátok kerülni inkább?

Figyelt kérdés
Ha van, mit csináltok ha meglátjátok mondjuk az iskolában a folyosón?
2014. ápr. 19. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van. És nem veszi a lapot sajnos. Amíg nem jön oda, nem köszönök neki, amíg nem nyújtja a kezét, elmarad a szokásos reggeli kézfogás, tőmondatokban válaszolok neki ha hozzámszól, egyébként nem veszek róla tudomást.

Kerülgetni nem fogom, annyira nem érdekel.

2014. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van,levakarhatatlan idegesítő pincsikutya. KÖVET szó szerint. És beszél és beszél és beszél és mondom neki nincs kedvem hozzá ne nyomuljon erre nem érdekli folytatja..
2014. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, a Zsombor...
2014. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs hálistennek, mert én nagyon el tudom ezeket küldeni melegebb éghajlatra, ha más nem olyan bunkón, hogy a közelembe nem akar jönni.

Mondjuk van egy osztálytársam akivel egy koleszban lakunk és a szomszéd szobában lakik és átjárt régebben csomószor hozzánk és egyszerűen annyit pofázik,hogy borzasztó, volt,hogy elmentem wcre, vagy lementem boltba és mikor visszajöttem MÉG MINDIG MONDTA! Halál komoly akkor is mondta mikor nem voltam ott! Vagy volt,hogy bedugtam a fülhallgatót és leültem olvasni és egyszerűen nem vette észre magát :D Mígnem megjött barátnőm aki útálja: "te mi a f..szt keresel itt?" és elment hálaazégnek

2014. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hera Way válasza:

Van hát, és irtó idegesítő, nem lenne vele bajom, mert nagyon barátkozó vagyok, de az sokkol amikor egész nap piszkál, s megpróbál közém és a legjobb barátnőm közé állni, olyan mint egy rosszakaró pióca -_-

14/l

2014. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Öm...Én még a wc-be se tudok egyedül menni...követ xd
2014. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Egy lany aki also osztaly ota probal baratkozni velem; regebben sokszor odajott beszelgetni, mire en probaltam kozombosnek tunni. A neten is gyakran keresett, es olyan szemelyes kerdeseket tett fel minthogy "van e anyagi problematok?" vagy "jo e a kapcsolatod a szuleiddel?" amit en igen rossz neven vettem. Nem akartam megbantani ot igy valaszkepp "ezt most hagyjuk" vagy "nem biztos, hogy ezt veled szeretnem megbeszelni" stb. valaszoltam. De nem ertette meg; napokon at tovabb kerdezett es azzal probalt buntudatot kellteni, hogy "miert nem bizol meg a baratnodben?", "nekem barmit elmondhatsz"...

Par het utan megertette a dolgot, viszont mai napig odajon hozzam mefkerdezni, hogy hol vettem a nyaklancomat, vagy a samponomat, mert az en hajam olyan szep (egyebkent nem), amivel zavarba hozz...

Egyszer elarultam neki, hogy hol vettem a nadragomat; jovo heten o is abba jott, hasonlo cipovel mint az enyem, ami azert is furcsa, mert nagyob kulonbozik az oltozkodesunk...

2016. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!