Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek a születésnapomra?

Mit kérjek a születésnapomra?

Figyelt kérdés

Mostanában nem nagyon tudok örülni a dolgoknak, így nincs is ajándék, amire régóta vágyok. Persze, tetszene, örülnék az ajándéknak, de nem lennék annyira lelkes. Nincsen semmi hobbim, ami új, jobb eszközöket igényelne. Ruháim vannak, bár az mindig hasznos lehet, de borzasztóan utálok vásárolni. Elég régen olvastam utoljára, egy könyv végül is nem lenne, olyan rossz. Viszont nincs is rá sok időm, valamint nem igen találkoztam, olyan könyvvel, amit szívesen kiolvasnék. Pénzt már kaptam eleget, így is mindig az a vita tárgya, hogy milyen sóher vagyok, amiért gyűjtöm és nem költöm el.

Tudom, hogy az ajándékot kapni szokás....mondtam, legyen meglepetés, de nem akarnak olyat adni, aminek nem örülnék. Ezért megkértek, hogy válasszak. Több kisebb ajándékra gondoljatok vagy egy nagyobbra. Pénzösszeget nem tudok mondani, de nyilván ne legyen túl drága. 15 éves leszek és lány vagyok.



2014. ápr. 18. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
ez érdekes hogy azért szidnak le mert félreteszedm ahelyett hogy örülnének neki. Én is félre tettem, jol is jött késöbb felnött fejjel. Persze vettem néha ezt azt de ami maradt belöle azt eltettem. Tanácsot adnai abban hogy mit kérj mi nem tudunk ha te magad sme tudod mit szertenél. hiába irna le itt bárki bármit ha az téged nem érdekel. De akár kérhetnél oylat is hogy had mehess el valahova a barátnöiddel, pl 4 D mozi vagy VIP mozizás, kalandpark, csúszdapark.
2014. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kerj egy nyaralast.
2014. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
szoba felújíttás? valami felújított csinos szobát nem szeretnél?
2014. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Kérj egy vibrátort. :D
2014. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy tortát, szülinapi partit?

Istenem ha mindened megvan akkor mi az,hogy mit kérj? Ne kérj semmit :D

2014. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj valamilyen élményt, biztos van olyasmi amit szívesen kipróbálnál. A feldoboxnak pl elég barátságos árai vannak (ha jól rémlik 15ezer ft körül) és elég széleskörű programtárból lehet kiválasztani a téged érdeklőt.
2014. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj utazást.
2014. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Egy kis észt nem ártana.......
2014. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szülinapi partit szervezz a barátaiddal
2014. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!