Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit kérjek a családomtól a...

Mit kérjek a családomtól a 18. születésnapomra?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a 18. születésnapom.

Az eddigi években a szüleimtől mindig olyasmiket kaptam, mint pl. egy pár fülbevaló, drágább ruhák, könyv, parfüm, ruhák. Nagyijaim általában inkább odaadják a rászánt pénzt, aminek külön örülök, mert utána azt a pénzt arra költöm, amire szeretném, kirándulásra, utazásra. Tesómtól kevésbé értékes dolgokat szoktam kapni, pl. körömlakk, könyv sál. Egy kis ajándéknak is nagyon tudok örülni, nem vagyok nagyravágyó, sem elkényeztetett.

Mindenem megvan, laptop, telefont, kütyüket nem is szeretnék. Nem ragaszkodnék különleges ajándékhoz a nagykorúságomra, viszont a családom valami különlegessel szeretne meglepni, mivel hogy a 18. az különleges.


Én személy szerint az élményeket többre tartom, mint a tárgyakat.


Nincs valami ötletetek, mit kérhetnék a születésnapomra? Tényleg nem fontos számomra, hogy értékes legyen, viszont szeretném, ha emlékezetes lenne.


Előre is köszi a válaszokat :)


2013. okt. 13. 12:00
 1/2 anonim válasza:

Kérj egy repülőjegyet és utazz el valahova egy barátnőddel vagy barátoddal, ha van, pár napra. Felnőtt leszel, egy kis külön utazás jó dolog és vannak jó akciók, mikor a 2. jegy olcsóbb vagy ritkán ingyenes, ilyenek. Valaki csak elkísérne.

Különben, Isten éltessen, előre is. :)

2013. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Yes. A lányom márciusban töltötte, a barátnőja májusban. Az ő szüleivel közösen vettünk nekik egy hét nyaralást Mallorcán. Ők választották. Nagyon jól érezték magukat.


Egy másik ismerős helikopter-körutat kért.


Te tudod, hgoy mi érdekel, vonz, mit szeretnél.

2013. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!