Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kmaszok! Egy témazáróra hány...

Kmaszok! Egy témazáróra hány nappal előbb kezdtek el készülni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 18:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%
Általában folyamatosan készülök az órákra,ezért csak előtte való nap(ok)on átnézem,hogy tudom e rendesen és,hogy felfrissítsem a tudásom.Kivételt képez a matek,mert arra több napig szoktam gyakorolni.:)
2014. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
75%
Óra előtt.
2014. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
80%
Hány nappal...? Haha, örülök, ha még előző este rá tudom venni magam arra, hogy felüssem a könyvet... De tudod, én arra jöttem rá, hogy akkor teljesítek a legjobban, amikor utolsó pillanatban készülök! Ugye frissebb az anyag, és ilyenkor a kreativitásomat, logikámat is jobban használom, mivel rá vagyok kényszerülve!
2014. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, milyen tantárgy. Ha töri, akkor az hétfő vagy kedd, akkor hétvégén rendesen felkészülök, mert kemény dogák vannak. Angol előtte való napon, mert arra folyamatosan annyi házi meg óri munka van, hogy elég a szavakat hozzátanulni és kész. A többire egy-két nappal előtte, de mostanában már annyira sok dolgom van másnapra meg kivagyok mire hazaérek, hogy örülök, ha előtte nap tudok tanulni.
2014. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
69%
Aznap reggel.
2014. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,hogy mért kellet lepontozni.-.-
2014. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
48%
Előtte lévő nap, este 10 körül. :) Tanulok kb két órát aztán írok egy ötös tz-t. Jó az agyam ez van. :D Mondjuk az se mindegy milyen tantárgy. Matekra angolra tanulni se szoktam, megírom a házit és ennyi. De azt mindig. Kémia, fizika, földrajz szokott egy órába telni kb. De a magyar meg a töri fölött életem végéig is ülhetnék, de Nem Tud Érdekelni. Főleg a magyar, a töri még néha érdekes. Olyan nincs hogy egy tantárgyra egyáltalán nem készülök, maximum hittanra vagy hasonló. Most én aztán tanulhatnák óráról órára, de semmi értelme nem lenne. Egyrészt így is simán megírom ötösre, másrészt úgyis elfelejteném a témazáróig az évszámokat meg az írók-költők életét, hasonlókat.
2014. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Tantárgy függő, de általánosságban az előző nap és a soha között valahol. :D

Ha töri, akkor előző nap este. Ha irodalom, nyelvtan, angol, akkor alapból tudom, mert a hülye is tudja.

Ha német, óra előtt, vagy reggel a buszon.

Ha fizika, akkor egyáltalán nem.

Ha matek, előző nap délutántól estig. Általában matekra gyúrok a legtöbbet, mert az megy a legkevésbé és érettségi tantárgy. Ha biosz, arra is óra előtt.

Egyebekre, mint rajz, ének (bár az már nincs), meg ilyenek, arra általában jegyzeteket sem készítek, mert minek.

2014. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%

Én 1 nappal TZ előtt. Tudom, nem túl jó taktika de jó a memóriám (ezért írtam már meg olyan töri TZ-t amire az órára visszaemlékezve írtam meg).

Szerintem akár pénteken, akár szerdán, -vagy hétfőn- kezdj el tanulni hétvégén. Egy átlagos embernek kell ennyi.

2014. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Előző nap. Bár azért általánosságban ha ott vagyok órán ez a tanulás egy átolvasás, max 2.


Ha viszont nem akkor bizony órás tanulás is megesik néha...

2014. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!