Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a nemvárt előtt 4 nappal a One Step (10-es érzékenységű) még nem mutatott semmit?

Figyelt kérdés
Vagy csak ha nagyon bele akarok látni valamit, akkor veszek észre valami extra halvány (talán nem is létező?) csíkot. :(
2014. ápr. 5. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van, hogy nem mutatja, ha van is baba, még korán teszteltél, szerintem... Inkább a nemvárt napján vagy utána tesztelj csak.
2014. ápr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 nappal a nemvárt előtt én csak akkor tesztelnék, ha erős tüneteim lennének. 3 terhességem volt. Első ketővel 4 nap késéssel, harmadikkal 3 hetesen és három naposan teszteltem, mert baromi erős tüneteim voltak. Ikrek voltak. (Sajnos egyébként csak az első terhességemből született gyermekem)

Szóval ez nem csak egyén, de terhesség függő is. Más tesztet használtam egyébként.

2014. ápr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De miért tesztelsz a nemvárt előtt? Ezt nem értettem sosem. Feleslegesen idegesíted magad vele. Lehet, hogy van baba, de korai még!
2014. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy 10-es érzékenységű tesztek már ilyenkor kimutatják.

Legalábbis egy internetes kalkulátor azt írta, hogy ma már tesztelhetek, de tényleg korai még amúgy, csak kíváncsi voltam, meg már nagyon akarom, hogy legyen!

Tünetem annyi van, hogy nagyon ég a gyomrom és fáj a mellem már kb. 1 hete, de ezek mástól is lehetnek.

Félek, hogy meg fog jönni majd... :(

2014. ápr. 5. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!