Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányomnak 3x van a kezére...

A lányomnak 3x van a kezére rajzolva. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Volt már 4x meg pontosvessző,lakatok?mit jelentenek ezek?

2014. márc. 21. 19:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

*az oldal a tumblr.com

elnézést

2014. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A 4x tényleg az önbántalmazás, a pontosvesszőt ilyen befejezetlen történetre, mondatra szokták mondani, a lakatról fogalmam sincs. De nem feltétlenül vannak ilyen pronlémái, én barátnőm jóvoltából tegnap egy kardocskával a vállamon mászkáltam meg szokta random rajzolgatni a karomra. Amíg nem látsz egyéb sérülést, nem viselkedik visszahúzódóan vagy furcsán, nincs miért aggódnod.


Egyébként igen, tumblr.com, de ne általánosítsunk mert én is ott töltöm a életem felét de nagyon elvétve látok ilyet :)

2014. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#előző

Nem olyan általánosítás,csak oda szokták kitenni az ilyet,de egyébként énis csak a 4x-et láttam ott mert alapjáraton nem depressziós embereket követek.

2014. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A három X azt jelenti,hogy már nem szűz és,hogy nemrégen vesztette el! ezt mindenki ki irta fb-re meg askra,hogy rajzoljon 3x-et a kezére ha nemrégen vesztette el! :D Na de viccet félretéve,a 3x az ha már életében valaki bántotta vagy vágta magát.
2014. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2014. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]


A többiről nem találtam meg a képet, de lényegében mind a három rajz azt jelenti, hogy depressziós, vagdossa/vagdosta magát, boldogtalan, öngyilkos gondolatai vannak. Beszélgess vele az érzéseiről!

2014. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vagy csak nagyon benan rajzol es ennyire futja tole.
2014. márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahj ne degradáljuk már tumblr-t a self harm paradicsomává.


Minden rajznak lehet különböző jelentése, nem feltétlenül kell az internetről szednie. Én krokodilokat rajzoltam mindig, mégse vágytam lacoste cuccokra, csak poénnak találtam. Persze, lehet, hogy van mélyebb jelentése a dolognak, ebben az esetben jobb lenne rákérdezni tapintatosan, mert sok tini vagdossa vagy éhezteti magát, és nem, nem a média miatt. Tudtátok, hogy egy átlagos ember ma annyit aggódik, mint az ötvenes évek körül az elmegyógyintézetek kezeltjei?

2014. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz! Ez eggyfajta öngyilkosság jele(a vagdosás,anorekszia)
2014. márc. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Varga varga válasza:

A 3 x jelentése legalább az én fiatal koromban 90' 2000' évek

Azt jelentette ,hogy zero alkohol,drog,cigi

2022. júl. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!