Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A Lányomnak a későbbiekben...

A Lányomnak a későbbiekben lesz valami baja a füstölő pálcáktól?

Figyelt kérdés
minden nap elfüstöl egy szál pálcát és olyan büdös van állandó jelleggel a szobájában ,hogy nem értem hogy bír benne aludni vagy élni .Olvastam valahol ,hogy rákkeltő hatása is lehet a túl sok füstölésnek és kezdem félteni Ez már soknak számít ? más kamaszok is szoktak füstölni vagy csak a lányom különc? (most 16 éves)

2013. dec. 1. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a napi egy nem számít soknak.

Egyébként ennyi idősen engem is elkapott ez az őrület...nem tartott sokáig :)

2013. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden lánynak van egy gyertya vagy füstölő korszaka.

Szerintem ez még nem sok, de hívd fel a figyelmét a szellőztetésre, esténként egy 5-10 percre nyissa ki az ablakát. Annyi szellőztetés amúgy is kell, jót tesz a friss levegő :)

2013. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen nekem is mainam volt. Kb 1 evig..most 26 evesen hanyni tudnek a szagatol..amugy napi 1 szal nem sok..en vagy 6ot elfustoltem anno.. erdekes hogy akkoriba anyu is utalta most meg o fustol..
2013. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem
2013. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom:D Rossz élményem van a tűzzel, úgyhogy utálom minden formában:D de nem hiszem hogy ezért különc lenne:)) 14/l
2013. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz belőle gáz.:D
2013. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is volt ilyen mániám. Összevásároltam egy csomót, volt ópiumos meg kannabiszos is, persze nem volt semmiféle hatásuk, csak jó illatuk. Aztán egyszer meguntam és nem füstöltem többet. Nem ártott meg, csak egy idő után sok lett, azért is hagytam abba.
2013. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Én imádom, most is füstölőzök :D Valszeg majd elmúlik... de olyan jóó <3


14/L

2013. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Frigg ***** válasza:

Ennyi idősen nekem is tele volt pakolva a szobám gyertyákkal meg füstölővel (mondjuk most is). A napi egy füstölő kb. nálam is megvolt, szegény anyut sírba kergettem vele, nagyon utálta a szagát. De mindig szellőztettem utána, mert a tömény füstölő füsttől megfájdult a fejem.


23/N

2013. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam füstölni naponta, de inkább 2 naponta, mert tértisztító.

13/l

2016. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!