Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok erről? (tini...

Ti mit gondoltok erről? (tini öngyilkosság)

Figyelt kérdés

Egy 14 éves lány 2 éve skrizofrén paranoiában szenved. a szülei vállnak már azóta, az anya csalja az apát, a férfi tudta nélkül, ezmiatt a lányon csapódik minden. a szüleik evvel a betegséggel nem törődnek, a lány sorra járja a pszichiátriákat.

15 éves lett a lány, már harmadik éve beteg,kilátástalan.a lány öngyilkos lett. elítélnétek?


2013. dec. 20. 11:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%

Öngyilkos lettél és most itt írsz? Most akkor hogy van ez?

Puszi: Az utolsó ;)

2013. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
te g..ci buta vagy C:
2013. dec. 23. 23:01
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"15 éves lett a lány, már harmadik éve beteg,kilátástalan.a lány öngyilkos lett."


"drága utolsó. ÉN vagyok a lány"


Gondoldd már át te szerencsétlen. Azt se tudod mit írsz..

2013. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Teljesen tudom mit irok:) a kerdest avval a szandekkal tettem fel,hogy ne tudjatok ,hogy en vagyok a szemely,hogy ne legyen az hogy"jajjj ne tedd magaddal". 14 vagyok,igen.15nel tovabb nem fogom birni :) ezutan kaptam ertelmes valaszokat.de jott a te lealacsonyodo szar,okoskodó válaszod.gondoltam,mostmár felválalom magam. De igen,te meg mindig okos vagy :D:D:D
2013. dec. 24. 22:44
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor hajrá! De tudod mit? Minek várnál 15 éves korodig? Ess túl rajta.


(Természetesen ezt nem gondolom komolyan. És te sem. Ha öngyilkos akarnál lenni, már megtetted volna, és nem a gyakorikerdesek.hu-ra írkálnál. Biztosan nem szeretnél az lenni.. Ne is legyél. Vannak nálad sokkal szerencsétlenebbül jártak is a világon.)

2013. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Legalabb annyit sikerult elernem,hogy tudattam veled hogy milyen makacs,okoskodó szar vagy.
2013. dec. 25. 22:37
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ügyes vagy! :) Remélem ez már elég ok és sikerélmény ahhoz, hogy ne menj fel a padlásra egy kötéllel.
2013. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
59%

Ez bizony egy ördögi kör. 5 év eltelt azóta, és még mindig fiatal vagy. Találtál valami kiutat? Egy igaz szerelem sok mindenre jó gyógyír.

De csak akkor ehetsz igazán boldog a párkacsolatban is, ha önmagadat szereted. A szkizofrénia pedig pont olyan betegség, hogy abból ered, hogy az ember nem tudja önmagát elfogadni, ezért befelé fordul, extrém esetben elveszti a realitás érzékét, és már mindenben és mindenkiben ellenséget lát.


Mit értesz az alatt, hogy a lányon csapódik le minden? Anyád arra kötelez, hogy tartsd a szád apád előtt? Ez elég terhes dolog, főleg egy fiatal számára.


De azt jegyezd meg: te igen is értékes vagy, higgy Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!


Remélem, ezzel a levéllel még nem késtem el.

2018. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!