Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiabáltatok már az anyukátokka...

Kiabáltatok már az anyukátokkal torkaszakadtából?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2013. nov. 9. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de fordítva előfordult már. :D
2013. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindketten nagyon veszekedősök vagyunk, és könnyen felkapjuk a vizet.

Előfordult már párszor, konkrét okot nem tudok mondani. De általában rajtam vezeti le a stresszt az ordibálással (amit persze később bán), én meg nem hagyom magam, és visszaszólok, aztán eldurvul az egész.

2013. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 .Seggtitán. válasza:
100%

Pár hete éjfél környékén fölébredtem valami zajra az előszobából. Láttam, hogy valaki benyúl a postaláda résén, és kétségbeesetten próbálja elérni a zárban levő kulcsomat, hogy kinyithassa az ajtót és bejöjjön. Elkezdtem teljes erőből üvölteni, anyázni, büdöstolvajcigányozni, meg hasonlók. Rohadt mérgesen kinyitottam az ajtót, készen arra, hogy szétcsapjam a betörő fejét egy piszkavassal. Aztán láttam, hogy anyám áll kint, mert kizárta magát, mikor kivitte a szemetet.

Azóta nagyon furcsán néznek rám a szomszédok.

2013. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem. Mással se.
2013. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Évente 2-3szor kb. nagyon össze tudunk veszni. Ő is üvölt, én is üvöltök mint valami idegbeteg, konkrét okot nem tudok már.

Alapból sem túl jó a kapcsolatunk, lehetőség szerint kerüljük egymást, így a konfliktusokat is. De aztán néha mégis üvöltés a vége, általában rajtam akad ki, valami kis dolgomért. Amire én nem szépen visszakiabálok.

2013. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!