Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiabáltatok már az anyukátokka...

Kiabáltatok már az anyukátokkal torkaszakadtából?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2013. nov. 9. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Az ő torka szakadtából?
2013. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen, bár már nem vagyok kamasz. de nagyon megbántam. :((
2013. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Ez azért nem egy nagy katasztrófa elég sok mindenkivel megtörténik.
2013. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
43%
nem..általában ő kiabált velem,de még olyan 10-11 évesen..azóta egyszer se,mert viselkedek és megbecsülöm azt,amit tesz értem.
2013. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyám gyakran üvölt velem. Én inkább ráhagyom
2013. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Volt már olyan, hogy felemeltem a hangomat vele szemben, de sosem kiabáltam torkom szakadtából. Ő sem tette ezt soha. Egyébiránt, amikor felemeltem a hangomat, és megelégelve a helyzetet kicsit rendre utasítottam, lelkiismeret furdalásom volt. Bár utána leültünk megbeszélni a dolgokat, és belátta, hogy igazam volt. Én mégis nagyon rosszul éreztem magam, hiszen a saját édesanyámmal szemben emeltem fel a hangomat.

18/L

2013. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Anyám naponta ordibál velem. Tudom, minden kamasz ezt mondja, de tényleg nem adok neki okot rá.

Általában ráhagyom, vagy kiabálás nélkül, az eszemet használva vágok vissza. Havonta 2-3x elszakad a cérna, olyankor megy az ordibálás rendesen, káromkodással, egymás gyalázásával együtt.

2013. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hű, igen. Amikor kamasz voltam, volt 1-2 ilyen veszekedésünk. :(
2013. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 18 lehettem, amikor kiosztottam anyámat. (nagyon szigorú nevelést kaptunk, ez egyszer fordult elő) Akkora sallert kaptam, hogy egyből észhez kaptam... Azt hiszem, akkor megérdemeltem... De kiabálni torkaszakadtamból... Ilyen nem volt
2013. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor azt ordibáltam neki, hogy még az utcán is jobb lenne lakni, mint nála, de ő erre szimplán annyit mondott, hogy nagyon leszarja
2013. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!