Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnék a fiamra hatni,...

Hogyan tudnék a fiamra hatni, hogy fiúsabban öltözködjön?

Figyelt kérdés
(tíz éves fiú)
2013. okt. 28. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem probléma még alsósként, hogy szeret szerepjátékokat játszani... gondolom ő ha felveszi a szoknyát, akkor anyucit utánozza vagy kedvenc tanárnénijét, akit nagyon szeret. A szoknya vagy bármilyen más lányos ruha még nem jelenti azt, hogy valami baja lenne az identitásával. Egyszerűen lehet hogy új érzés számára.


Amikor pici voltam, nagyon szerettem fiús játékokkal játszani, fiúsan öltözködni, de érett nő lett belőlem. Voltak fiús ruháim, amiket 20 éves koromig hordtam.

(egy középiskolai tanárnő)

2013. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen azon vagyok kiakadva, hogy a húgának veszek pl. egy nadrágot vagy pólót, akkor neki is olyan kell. Múltkor vastag bársony nadrágot vettem neki, lila színűt, s a fiamnak is olyat akar. Kivágja a hisztit."


Ha hisztizik, akkor az az ö baja, ne hagyd, hogy mindig az ö akarata érvényesüljön.

2013. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Uniszex a kék, zöld, piros, sárga stb. szín, ami nem egyértelműen fiús vagy lányos, de magyarázhatod is neki a fiúk és lányok közötti különbséget, de ez 10 évesnél azért fura, hogy most hisztizik, nem 3 évesen.
2013. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Ezt valószínűleg azért csinálja mert féltékeny a lányodra, ezt úgy tudod kivédeni, h nem külön hanem egyszerre veszel nekik ruhákat. Így egyik sem lesz féltékeny a másikra.

Bocsi de aki azt irta, h a fia beöltözik otthon balerinának az kicsit sem normális.

2013. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan oviról ahol egyes anyukák ráerőltetik a szoknyát a fiúkra. Nagyon valószínű, hogy félrenevelik szegényeket.
2013. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért horjda azokat, ha a huginak van, neki is legyen. Én pl hordom anya kicsit sem lányos felsöit (bö, csíkos, kékes-szürke, stb), meg apa régi börkabátját, ami nem jelenti azt, hogy valami nincs renben velem. Teljesen normális vagyok.

13/L

2013. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
22%
A fiad egy crossdresser!De lehet hogyha felnö transzi lesz belölle!
2013. okt. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a ma olyan 'divatos' színes gatyás pávamadarakat akarja utánozni...
2013. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
51%
Lehet, hogy kinövi és tényleg csak féltékeny a húgára, de az is megeshet, hogy transznemű, bár ez csak idővel fog kiderülni. Ha a viselkedése is femininebb, akkor elképzelhető, hogy transz*, esetleg egy órát megér a gyermekpszichológusnál.
2013. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!