Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van még esélyem? (lent folyt. )

Van még esélyem? (lent folyt. )

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és volt egy barátom de nem becsültem meg a szeretetét és igy szakítottam vele de már megbántam csomószor bocsánatot kértem de ő mégis utál...Felhivtam egy hónapja és mondtam neki hogy szweretnék vele talizni és erre minden féle kifogásodt mondott hogy most nem tudja megmondani meg minden ilyesmi és azt mondta hogy másnap vissza hív....És semmi egy hónap is eltelt már de semmi...
2009. nov. 11. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedése alapján (vissza sem hívott már egy hónapja), szerintem semmi esélyed nincs nála.
2009. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De hát nem ilyenek a pasik?:)

Ugy tudom hogy a lányoknak kell lépniük de hát ahogy látom mégse vittem semmire...

=(

2009. nov. 11. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. A fiúnak kellett volna utánad futnia, és nem fordítva. Ne is keresd többé, azzal csak magadból csinálsz hülyét. Ha egy hónapig nem is keresett akkor nem kíváncsi rád. Nyugi, 12 évesen nekem még barátom se volt. Neked még sok lesz, akkor majd jobban átgondolod a dolgokat mielőtt cselekszel.
2009. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okés..Köszi...Mér te hány éves vagy?
2009. nov. 11. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
18
2009. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, 12 évesen még gyerek vagy, babáznod kéne, nem pedig fiúkat hajkurászni. Ha elég érett leszel egy kapcsolathoz, majd rájössz, hogy nem neked kell futni utánuk.
2009. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már megtörtént a dolog akkor ne gyertek már a barbie babával!!! Mért te 12 évesen babáztál???
2009. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha ennyi ideig nem keresett, őszintén szólva szerintem nem sok esélyed van.

DE ebben a korban még a fiúk éretlenek, nem veszik komolyan az ilyesmiket. DE ettől ne keseredj el, 12 évesen még nagyon fiatal vagy, jön még több, jobb is:D

2009. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én még 15 évesen is Gijoe babákkal játszottam XD de már 12 évesen volt magömlésem ejakulációval! Persze önkezüen, szerelmes meg már 12 évesen is voltam, meg 8 évesen is! Szóval a babázás meg a fizikai éretség még együtt létezhetnek! Igaz viszont elég nyomin néztem ki, a régi képeimet is rossz nézni, csak 18 évesen lett először b.nőm, akkor csókoloztam először és feküdtem is le lánnyal, azóta eltelt 5 év és eléggé hernyóból pillangó lettem, igaz rossz hasonlat mert fiú vagyok:D És bár csak 18 évesen kezdtem nem panaszkodhatok, túl teljesítettem a lemaradásomat!

De azon kívül szerintem a szexuális kapcsolat egy 12 éves lánynál még több mint korai, de nem is láttam utalást arra hogy ő le akarná feküdni a fiuval! Ha csak belegondolok hogy 12 évesen a farkamnak csak a hossza majdnem feleakkora volt fura!:S Bár akcióra már kész voltam!

De legeslegvégül hogy a kérdésedre választ adjak, szerintem is, nála már nincs esélyed! De hát basszus, 12 éves vagy még, neked még nem csak az egész élet hanem az egész kamaszkor is elötted van, bőőőven van még időd hogy újra és újra beleszeressél más fiukban!

2009. nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Huh, én is attól félek, h a fiú túl jó egy ilyen fruskához mint én =D Azoknak akik azt mondták, h még csak babázzon, azoktól megkérdezném, h hány 12 éves lány nem nézi meg a fiúkat ?
2010. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!