Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mire asszociálsz a művészetis...

Mire asszociálsz a művészetis diákokról?

Figyelt kérdés

Mekis vicceket köszönöm, hallok eleget.:D

16L



2013. okt. 10. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te hallasz elég Mekis viccet? Én bölcsészkaros vagyok, mit szóljak? :D
2013. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Mondjatok már párat. Én nem tudom mi az.


Egyébként meg irigylem a művészetiseket. Főleg a rajzolókat. Mindig is szerettem volna szépen rajzolni.


Egy-kettőt lepippantanék, hogy rajzolna nekem valami szépet. :d

2013. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát mostanság eléggé erősen él a sztereotípia azokról, akik bölcsészkaron tanulnak, mondván semmit nem tanulnak és úgyis a Mekiben fognak dolgozni.
2013. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Ja, értem.



Egyébként tényleg. A bölcsészkar mire jó? Miért választja azt valaki?


Egy végzett bölcsészkarost ismerek, aki újságíró.

2013. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát például az összes nyelvszak a bölcsészkarhoz tartozik. Én pl. színházban szeretnék elhelyezkedni, azért tanulok bölcsészkaron, magyar szakon.
2013. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

elvontak,szeretik a groteszk/furcsa dolgokat és a francia filmeket,hatalmas arcok,kicsit furcsák(de ezt nagyon szeretem bennük),a mának élnek,és szeretnek szívni:D

16/L

2013. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolok ugyanazt egy rajzosról és egy énekesről.

Kicsit konkrétabban? :)

2013. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nos, én grafika és vizuális kommunikáció szakos vagyok, utóbbin a "közízlés" most a téma, ezért tettem fel a kérdést.
2013. okt. 10. 21:55
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Rajzos osztály vagyunk, de sokfélék. Nem lehet általánosítani, mindenki teljesen más karakter, ugyanúgy ahogy egy gimis osztályban. :) Talán ami a közös bennünk az, hogy fogékonyabbak vagyunk a művészetre (bár azért ez sem mindenkire elmondható :D)
2013. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon irigylem őket. Régen én is szerettem volna művészetibe járni, de olyan helyen laktam, ahol kevés a lehetőség és volt még egy-két gondom, így abbahagytam az egész rajzolást-festést.

De hogy a mekis vicceket ne felejtsem el, most bölcsészkaron tanulok.

2013. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!