Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy megy ez a művészetis...

Hogy megy ez a művészetis egyetemek koleszaiban?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy, szeptemberben kezdek a Színművészetin, kollégiumban fogok lakni valószínűleg, hiszen 253 km-re lakom Pesttől. Az érdekelne, hogy az ilyesmi sulik koleszaiban bulik alkalmával vagy akár hétköznapokon is mennyire gyakori tényező az akármilyen drog fogyasztása? Eléggé nehezen viselem a környezetemben az ilyesmit, még a füves cigit is, szóval eléggé zavaró tényező lenne, és hát elég sok helyen hallani, hogy az ilyen beállítottságú emberek nagy része (tehát nem mindenki persze) ilyen meg olyan... Köszi előre is!
2013. jan. 26. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy biztos vagy benne, hogy felvesznek...
2013. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondom, ha minden jól megy. :) Egyébként nem mondtam, hová megyek pontosan, vannak olyan szakok, ahová csak érettségi kell, és a jelentkezési lap beadása után fel vagy véve.
2013. jan. 26. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen? Nincs külön felvételi?
2013. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vegyes a suli, van olyan szak, ahol 3 fordulós iszonyat nehéz felvételi van, van, ahol csak postán el kell küldeni a jelentkezési lapot határidőn belül, és bent vagy. :)
2013. jan. 26. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, azt tudom, de azt hittem, hogy minden szakra legalább 3 fordulós felvételi van :D

Én dramaturgnak készülök, de nem az lesz az első hely, amit bejelölök, mivel tudom, hogy ki fognak vágni :D

2013. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre sok sikert kívánok! :) Nincs ott ismerősöd? Valljuk be, az segítene...
2013. jan. 26. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi!

Hát.. sajnos nincs, egyszerű vidéki lányka vagyok :D

2013. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)

Én is, egyszerű, vidéki lányka. :) Bár nekem vannak ismerőseim, de nem oszt, nem szoroz, nekem csak jelentkezni kell, nincs felvételi hálistennek. :D

2013. jan. 26. 21:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!