Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ebből mi engedhető...

Szerintetek ebből mi engedhető meg egy 14 éves lány számára? (csak érdekel ki szerint mennyire szigorúak a szüleim)

Figyelt kérdés
Kezdjük a fiúkkal..most nem rég volt egy barátom akivel a aximum a csók volt.(meg egyszer velé aludtam de azt nem tudtak.semmi sem történt) meg egyszer elengedtek vele este tuzijatekozni akkor kb 11-re értem haza..közölték ha terhes leszek ki*asznak otthonról(nem tudom h komolyan megtennék-e) sminket egyáltalán nem engednek.koromlakkot csak nyáriszünetben.magasarkot se nagyon.annyi h van egy 5 centis telitalpum.majd ballagasomra engednek nagyobbat.a hajamat nem engedik h fessem. Mondjuk nem akarom csak egy szőke melirt.piercingből csak a fülembe a porcba+van mèg ezenkívül összesen 5 lyuk a fülemben.a küldök pct nem engedik csak ha 18 leszek.. Tetkot se de azt megértem.alkoholt nem nagyon írhatok de nem szólna anyám semmit ha az osztály kirándulásön ennek ha nem bukok le.cigi nuku..energia italt néha írhatok. BOCSI HA TUL HOSSZU LETT.

2013. okt. 8. 18:21
1 2 3
 21/24 Frigg ***** válasza:
79%

Szerintem nem olyan durvák a szüleid. A fiúk terén én is azt mondom, hogy az együtt alvós dolog még korai. Amikor én is a te korodban voltam, nekem is megvoltak a magam harcai anyummal. Körömlakkot engedném, pár melírt szintén. Magassarkút ünnepekre simán, bár baromi kényelmetlen, én sosem hordtam. Sminket csak szolidan, és nem feltétlenül általános iskolában, gimiben már lehet. Piercinget 16 fölött, tetoválást 18 fölött. És nem azért, mert én nem szeretem, nekem is van mindkettőből pár, de magamból kiindulva ezekhez kell egy megfelelő érettségi szint. Cigit és alkoholt ne akard, én 15 éves korom óta cigizek, és őszintén szólva ha tehetném, visszacsinálnám. Én anyukám sokkal szigorúbb volt anno, mint szüleid.


23/N

2013. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyan érdekes ezt olvasni, én a "kamasz harcokat" 40 felett is űzöm :)


Diplomás, csinos nő vagyok, magam pénzéből élek, de Anyukám mindig rám szól, nem rövid a szoknya ? Nem túlzás így valahova menni .) Egyáltalán minek menni, amikor van TV adás is :D

Van önkritikám, 40 felett nem megyek segget sem takaró ruhában, de azért a térdeimet had ne kelljen elrejteni :)


Ezt a harcot még sokáig fogod vívni, élteted végéig, hol a szülő szól be hol, a párod. A gond akor van, amikor senki nem mond ellent, mert nincs ki. Örülj. hogy foglalkoznak veled, és éld az életed, és jól!! Ha jól teszed, senkit nem érdekel a formaság!

2013. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Együtt alvás,szex,buli,későig kint,lenni alkohol,hajfestés,magassarkú,műköröm,tetoválás,piercing nos ezek egyike sem engedhető meg 14-15 éves lánynak szerintem.
2013. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
81%

Nekem anyuék 14 évesen engedték, hogy barátom legyen, együtt alvást, és szexet nem engedtek volna, de akkor amúgy sem volt komoly barátom. Kimenőm max. 9-ig volt, de nem is nagyon jártam akkoriban sehova, csak az edzésekről értem haza későn, vagy a barátnőimnél maradtam addig.

Körömlakkot engedtek volna, de akkor nem lakkoztam a körmömet. Sminket engedtek, de csak szempillaspirált és ajakbalzsamot, néha szemceruzát is használtam, azért sem szóltak. Magassarkú cipőt csak ballagásomon húzhattam, de amúgy sem akartam akkor magassarkút húzni.

Piercinget ballagási ajándéknak kaptam, a köldökömben volt, de már meguntam és kiszedtem. Tetkót akkor nem engedtek, most már engednék.

Akkoriban max. egy pohár pezsgőt ihattam alkalmakkor.


Szerintem a szüleid átlagosak, talán kicsit szigorúbbak, de sok embernek még ennyit sem engednek.

17/L

2013. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!