Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ebből mi engedhető...

Szerintetek ebből mi engedhető meg egy 14 éves lány számára? (csak érdekel ki szerint mennyire szigorúak a szüleim)

Figyelt kérdés
Kezdjük a fiúkkal..most nem rég volt egy barátom akivel a aximum a csók volt.(meg egyszer velé aludtam de azt nem tudtak.semmi sem történt) meg egyszer elengedtek vele este tuzijatekozni akkor kb 11-re értem haza..közölték ha terhes leszek ki*asznak otthonról(nem tudom h komolyan megtennék-e) sminket egyáltalán nem engednek.koromlakkot csak nyáriszünetben.magasarkot se nagyon.annyi h van egy 5 centis telitalpum.majd ballagasomra engednek nagyobbat.a hajamat nem engedik h fessem. Mondjuk nem akarom csak egy szőke melirt.piercingből csak a fülembe a porcba+van mèg ezenkívül összesen 5 lyuk a fülemben.a küldök pct nem engedik csak ha 18 leszek.. Tetkot se de azt megértem.alkoholt nem nagyon írhatok de nem szólna anyám semmit ha az osztály kirándulásön ennek ha nem bukok le.cigi nuku..energia italt néha írhatok. BOCSI HA TUL HOSSZU LETT.

2013. okt. 8. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Tök szimpla szülők.
2013. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem szigorúak, csak nem akarják, hogy te is a tucathoz tartozzál(ha érted a célzást).
2013. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Nagyjából egyet értek.

Sminket hétvégén vagy iskola után engedném, iskolába nem.

Magassarkú minek?

Piercing, tetkó 18 felett.

Cigi, energiaital - én sem engedném.

Alkohol - hát, ez nehéz kérdés. 18 éves korig törvényileg nem ihatsz alkoholt, de ezt manapság lehetetlen kivitelezni.

2013. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémekhez képest szigorúbbak, de különben szerintem is teljesen átlagos szülők.
2013. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) bocsi ha valahol rosszul írtam csak a telo át írja és annyira nem figyeltem.
2013. okt. 8. 18:28
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
csak szimplán nem akarnak elb...ni a háztól, ezek átlagos dolgok, a legtöbb értelmes szülő ilyen
2013. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
A smink, körömlakk és magas sarkú tiltás szerintem túlzás, a többi normális.
2013. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi:) de most egy szőke melirt megengedhetnenek nem? Jöhetnek mèg válaszok:)
2013. okt. 8. 18:32
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

14 éves vagy - általános iskolába vagy középiskolába jársz?

Általánosba nem engednék sminket, hajfestést, körmöket. Gimiben igen, de visszafogottan.

Magassarkút nem engedném, eü-i okoból. Bőven lesz még időd tönkre tenni a lábad.

2013. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Normálisak a szüleid.
2013. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!