Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kezd szétesni körülöttem a...

Kezd szétesni körülöttem a világ, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idegileg elég rosszul vagyok, sosem voltam panaszkodós fajta, még erre is nehezen vettem rá magam, az a gond hogy eléggé megviselt a szüleim válása, anyum is apum is új párjával él, apum alig láthatom na nem a láthatási jog vagy mi a franc miatt hanem mert mindig dolgozik, a suliban sokat kell tanulni de semmi kedvem és értelmetlennek látom az egész hajcihőt ami ott van, semmi szabadidőm, hulla fáradt vagyok, öcsémet én hordom haza a suliból szal nem tudok elmenni sehová, edzésre is járnom kell, nincs egy perc időm sem magamra és arra sem amit szeretek csinálni, gitározni és a haverokkal együtt zenélni :( Azt hiszem már nem bírom sokáig ezt, de ha bírnám sem akarom, változtatnom kell nagyon hamar!

Az a gáz hogy elég gyér az anyagi helyzetünk is (ezt csak így mellékelem, kicsit ez is közre játszik). Mit tegyek, merre lépjek? hol kezdjem az életem átalakítását?

16,5/F


2009. nov. 3. 22:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó ötlet :P sajnos nekem már van egy szerelmem és az a gitár... elég féltékeny típus szóval lányokat nem tűr meg :D:D most kis idő eltelt kérdésem óta, talán kicsit javult a helyzet, de még mindig lehetne jobb... pl ha nem bukok meg kémiából :D bár azt hiszem ez segített.. most kicsit szabadabb vagyok :) és ki tudja, talán még valami "jóravaló lányt" is összeszedek... bár nem tudom hol bujkálnak xD
2010. jan. 18. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!